iPad 3 z ekranem 2048 x 1536 pikseli jeszcze w tym roku - Tabletowo.pl

iPad 3 z ekranem 2048 x 1536 pikseli jeszcze w tym roku

Tabletowo.pl iPad 3 z ekranem 2048 x 1536 pikseli jeszcze w tym roku Apple Nowości Plotki / Przecieki

Targi MWC 2011 skutecznie odciągnęły nas od pojawiających się plotek na temat nadchodzących kolejnych generacji iPada. Tak, generacji. Nie oczekujemy już wyłącznie iPada 2, lecz i iPada 3. I czy tego chcemy, czy nie, do sieci przecieka coraz więcej informacji, którym warto się bliżej przyjrzeć.

Na temat drugiej generacji tabletu Apple pisano już wiele (warto zajrzeć tu, tu, tu i tu). Wciąż jednak nie wiadomo do końca jaki będzie ostatecznie. Co więcej – nic, co wiemy odnośnie jego parametrów technicznych, nie może być traktowane jako pewnik. No, może poza kamerką internetową, której obecność została potwierdzona w foliach ochronnych przeznaczonych właśnie do iPada 2.

Tabletowo.pl iPad 3 z ekranem 2048 x 1536 pikseli jeszcze w tym roku Apple Nowości Plotki / Przecieki

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, jakoby iPad 2 miał posiadać ekran o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli. Jeśli by wierzyć najnowszym informacjom, następca pierwszego tabletu Apple ma mieć dokładnie taką samą rozdzielczość jak poprzednik (1024 x 768 pikseli), a dopiero trzecia – 2048 x 1536 pikseli (przy przekątnej 9,7″).

A skoro już jesteśmy przy iPadzie 3, warto wspomnieć, że jego premiera ma mieć miejsce w 2011 roku. Kiedy? Tak, właśnie – w 2011 roku. Jeśli i Wam się to wydało dziwne, to znaczy, że nie jestem sama ;) Wszyscy znamy politykę firmy Apple, która raz do roku wprowadza na rynek kolejne generacje swoich urządzeń. Możliwe jednak, że w przypadku iPada się to zmieniło.

Pierwszy iPad został zaprezentowany 27 stycznia ubiegłego roku. Jak zdążyliście zauważyć, jest końcówka lutego, a na temat zwoływanej konferencji Apple nie ma żadnej informacji. Możliwe więc, że prezentacja iPada 2 została nieco przesunięta w czasie, by razem z nim zaprezentować także trzecią generację tabletu. Możliwa jest też taka wersja, że w ciągu najbliższych tygodni Apple ogłosi iPada 2, a iPada 3 dopiero za kilka miesięcy.

Jak będzie naprawdę zweryfikuje czas. Teraz pytanie do posiadaczy iPadów i tych, którzy się nim dłuższą chwilę bawili – co byście zmienili/dodali/usunęli w iPadzie 2? Dajcie znać w komentarzach jakie parametry techniczne najchętniej widzielibyście w drugiej (i kolejnej) generacji iPada.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona