iPad 3 w lutym 2012? | Tabletowo.pl

iPad 3 w lutym 2012?

Dołącz do dyskusji 0

Doskonale rozumiem Waszą znudzone miny. O domniemanych datach premiery nowej generacji tabletu Apple iPad 3 pisaliśmy już wielokrotnie i zwykle były to informacje niepotwierdzone lub poparte dowodami o wątpliwej wiarygodności. Nie inaczej jest w tym przypadku, choć tym razem muszę przyznać, że zapowiadana przez analityka Richarda Gardnera premiera mająca mieć miejsce w lutym 2012 roku wydaje się być bardzo prawdopodobna.

W pierwszym kwartale każdego roku Apple rozsyła zaproszenia na specjalną konferencję prasową do największych agencji dziennikarskich i portali branżowych. 27 stycznia 2010 roku mieliśmy przyjemność ujrzeć Apple iPada 1, natomiast rok później, 2 marca, jego następcę – iPada 2. Podpierając się logiką i prostymi obliczeniami, można dojść do wniosku, że najnowszą generację tabletu Apple iPad rzeczywiścię zobaczymy na początku 2012 roku.

Richard Gardner, analityk Citi, twierdzi, że premiera iPada 3 w pierwszym kwartale 2012 roku jest nie tylko możliwa, ale także nie ma żadnych technicznych przeszkód, które mogłyby ją opóźnić.

Co do samego urządzenia, ma ono być dużym krokiem naprzód w porównaniu do poprzednich generacji. Zamiast ekranu o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, iPad 3 ma być wyposażony w 9,7-calową matrycę o bardzo wysokiej rozdzielczości 2048 x 1536. Czy poradzi on sobie z 11,6-calowym tabletem Samsunga, którego wyświetlacz ma mieć jeszcze większą, bo wynoszącą aż 2560 x 1600 pikseli, rozdzielczość? Przekonamy się już za kilka miesięcy.

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona