iPad 3 jest blisko, coraz bliżej... będzie miał LTE i Apple A6? 17

iPad 3 jest blisko, coraz bliżej… będzie miał LTE i Apple A6?

iPad 3 jest blisko, coraz bliżej... będzie miał LTE i Apple A6? 18

Apple iPad 3 ma zostać zaprezentowany pod koniec bieżącego lub na początku przyszłego miesiąca, a na rynek trafić w ciągu 30 dni. Według niepotwierdzonych informacji, produkcja tabletu ruszyła i Apple powiedzie się plan dostarczenia go do sklepów jeszcze w marcu. Jeśli iPad 3 rzeczywiście ujrzy światło dzienne w najbliższych dniach, wydaje się dziwnym, że do tej pory do sieci nie trafiły żadne konkretne przecieki na jego temat. Wkrótce może się to zmienić, a to za sprawą zdjęć wysłanych serwisowi BGR przez źródło twierdzące, że jest w posiadaniu prototypu Apple iPada 3.

Aby udowodnić prawdziwość swoich słów, źródło”dołączyło zdjęcia programu iBoot, do którego podłączyło prototyp trzeciej generacji iPada. Aplikacja rozpoznała go jako J1, J2, czyli iPad3,1 i iPad3,2. Dwa warianty identyfikatora tabletu podpowiadają, że, podobniej jak to się ma w przypadku aktualnie dostępnych modeli, Apple iPad 3 będzie dostępny w wersjach tylko Wi-Fi oraz Wi-Fi + GSM/CDMA/4G LTE. Co więcej, program iBoot potwierdził wcześniejsze informacje, jakoby nowy tablet Apple miał być wyposażony w czterordzeniowy procesor Apple A6 o nazwie kodowej S5L8945X. Dla porównania, identyfikator Apple A5 brzmi S5L8940X, a Apple A4 – S5L8930X.

iPad 3 jest blisko, coraz bliżej... będzie miał LTE i Apple A6? 19

Biorąc pod uwagę fakt, że S5L8945X w nazwie różni się od S5L8940X tylko 5, podczas gdy S5L8940X od S5L8930X – 10, można dojść do wniosku, że będzie on lepszy od poprzedniej generacji, aczkolwiek nie przełomowy. Jednakże nasze spekulacje mogą nie do końca być trafne, ponieważ źrodło przecieku twierdzi, że obecnie jest to najszybsze urządzenie z systemem iOS.

Jeżeli jesteście ciekawi, czego oczekujemy od Apple iPada 3 lub chcielibyście podzielić się własnymi życzeniami i przypuszczeniami, zapraszamy do lektury opublikowanego przez nas felietonu.

via Boy Genius Report