iOS 9 już do pobrania, watchOS opóźniony, czyli o aktualizacjach od Apple | Tabletowo.pl

iOS 9 już do pobrania, watchOS opóźniony, czyli o aktualizacjach od Apple

Dołącz do dyskusji 0

Dziś użytkownicy urządzeń z nadgryzionym jabłkiem spodziewali się upublicznienia aktualizacji dwóch systemów. Jeden z nich – iOS 9 – jest dostępny do pobrania. Drugi, dedykowany inteligentnym zegarkom, został natomiast odłożony z powodu nierozwiązanych błędów.

Aktualizacja do iOS 9 wniosła kilka ciekawych nowości. Przede wszystkim usprawniono działanie asystenta głosowego Siri, dodano możliwość uruchomienia dwóch aplikacji jednocześnie (tylko na iPadzie) oraz pojawił się tryb wyświetlania filmów w małym okienku. Dodatkowo usprawniono działanie niektórych aplikacji, a część z z nich została całkowicie przebudowana.

Oczywiście jak w przypadku większości aktualizacji producent zapewnia, że iOS 9 będzie działał dużo płynniej, a bateria pozwoli nam na dłuższe korzystanie z naszego urządzenia. Nowa wersja systemu ma rozmiar 1,0 GB i jest już dostępna na większości urządzeń. Dokładną listę zmian znajdziecie na poniższych zrzutach ekranu (podziękowania dla Wiktora ;-)!).

W przypadku watchOS 2 będziemy musieli się uzbroić w trochę cierpliwości. Okazuje się bowiem, że znaleziono błąd, którego nie udało się do dziś wyeliminować. Aktualizacja będzie udostępniona niedługo, nie podano jednak bardziej precyzyjnej daty.

Źródło: phonearena, engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona