iOS 8.1.1 ma poprawić działanie starszych urządzeń - Tabletowo.pl

iOS 8.1.1 ma poprawić działanie starszych urządzeń

Dołącz do dyskusji 0

O najnowszej wersji mobilnego systemu Apple można powiedzieć wiele, ale nie to, że jego wprowadzenie odbyło się bezboleśnie. Już pierwszego dnia po udostępnieniu aktualizacji w sieci pojawiły się doniesienia o dużej ilości powiązanych z nią błędów, niekiedy dość poważnych.

Najdotkliwiej odczuli to (podobno) posiadacze starszych urządzeń firmy Apple, którzy zauważyli drastyczny spadek płynności działania i pogorszenie stabilności swoich tabletów i telefonów. Najnowsza aktualizacja, oznaczona numerkiem 8.1.1, ma jednak poprawić działanie systemu na urządzeniach wyposażonych w układ Apple A5 – czyli iPad 2 i iPhone 4s. Oprócz tego poprawiono również szereg pomniejszych błędów i wprowadzono kilka drobnych usprawnień.

Tabletowo.pl iOS 8.1.1 ma poprawić działanie starszych urządzeń Aktualizacje iOS

Jak na razie nic nie wskazuje na to, by najnowsza aktualizacja wprowadzała jakieś nowe problemy, co niestety miało miejsce w przypadku jej poprzedniczek, jednak najbezpieczniej będzie wstrzymać się dzień lub dwa z jej zainstalowaniem.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona