iOS 6: bezpłatne aplikacje pobierzemy bez podawania hasła - Tabletowo.pl

iOS 6: bezpłatne aplikacje pobierzemy bez podawania hasła

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl iOS 6: bezpłatne aplikacje pobierzemy bez podawania hasła Aplikacje Nowości

Może nie jest to wieść powalająca na kolana, ale z pewnością ucieszy wszystkich posiadaczy mobilnych urządzeń z logo nadgryzionego jabłka na obudowie. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, wiele wskazuje na to, że w najnowszej wersji systemu operacyjnego Apple, iOS 6, będzie można pobierać bezpłatne programy bez wcześniejszego podawania hasła do Apple ID. Taką możliwość otrzymali użytkownicy bety iOS 6, więc prawdopodobnie znajdzie się także w finalnej wersji oprogramowania.

Dotychczas każdorazowo przy każdej próbie pobrania darmowego programu z AppStore lub gdy otrzymaliśmy powiadomienie o możliwości zainstalowania aktualizacji danej aplikacji, byliśmy proszeni o podanie hasła. I choć wpisanie go zajmuje chwilę, tak sama procedura była dość upierdliwa i niepotrzebna. Dobrze, ze Apple wreszcie z niej zrezygnowało. Oczywiście w dalszym ciągu będziemy proszeni o podanie hasła w momencie, gdy będziemy chcieli pobrać aplikacje płatne – tu nie będzie żadnej zmiany.

To tylko jedna z nowości, którą znajdziemy w iOS 6. Co jeszcze ciekawego otrzymamy wraz z nią, a o czym Apple nie wspomniało podczas konferencji WWDC 2012? Wszystko okaże się już niebawem, choć konkretna data udostępnienia wciąż nie została ujawniona. Wiadomo jedynie, że nastąpi to jesienią.

Więcej informacji dotyczących znanych nowości w iOS 6 znajdziecie w tym wpisie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona