iOS 6 bez Google Maps, ale z własnymi mapami Apple | Tabletowo.pl

iOS 6 bez Google Maps, ale z własnymi mapami Apple

Dołącz do dyskusji 0

Wiele wskazuje na to, że iOS 5 jest ostatnią odsłoną mobilnego systemu operacyjnego Apple, w którym znajdziemy aplikację Google Maps. Jak donosi serwis 9t05Mac, w iOS 6 zastąpiona zostanie przez usługę przygotowaną przez giganta z Cupertino.

Nowa aplikacja ma być szybsza, ładniejsza i wydajniejsza, a jej największą zaletą będzie świetny tryb 3D. Stojąca za nią technologia będzie pochodzić od C3 Technologies, zajmującej się trójwymiarowymi mapami firmy, którą Apple przejęło w ubiegłym roku. C3 Technologies zostanie wsparte przez Poly9 i Placebase, również znajdujące się na liście płac koncernu Tima Cooka. Poniżej znajdziecie prezentację możliwości map opracowanych przez C3 Technologies. Chcielibyście korzystać z nich na swoich iPadach?

Nowe mapy lub, jak wolicie, iMaps, będą częścią systemu operacyjnego iOS 6, którego oficjalna premiera ma mieć miejsce podczas czerwcowej konferencji WWDC 2012 w San Francisco. Jak co roku, w mieście na wzgórzach prezentowane są produkty Apple. iOS 6 zobaczymy na pewno – wskazują na to liczne dowody znalezione na stronie iCloud.com (poniżej) – ale mamy cichą nadzieję także na nowe urządzenie: telefon, komputer lub tablet. O iPadzie mini z 7- lub 7,85-calowym ekranem słyszymy od dawien dawna. Czas na weryfikację tych plotek.

via Tablet-News

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona