Into the Dead debiutuje w Windows Store | Tabletowo.pl

Into the Dead debiutuje w Windows Store

Dołącz do dyskusji 0

Screenshot.280486.1000000[1]

Gra Into the Dead pojawiła się w sklepach z aplikacjami App Store i Google Play już ponad rok temu, i chociaż nie odniosła zbyt wielkiego sukcesu komercyjnego, to jednak udało jej się zwrócić na siebie uwagę zarówno graczy, jak i recenzentów. Tytuł ten wyróżniał się bowiem na tle innych gier typu Endless Runner dość ciężkim, mrocznym klimatem oraz przedstawieniem akcji z perspektywy pierwszej osoby, zamiast typowego dla tego gatunku widoku zza pleców bohatera.

Teraz swoich sił w starciu z nieskończonymi hordami zombie mogą spróbować również posiadacze tabletów z systemem Windows 8. Into The Dead trafiła bowiem w końcu na nieco pustawe, acz szybko zapełniające się półki internetowego sklepu Windows Store. Celem gracza jest tutaj jak najdłuższe przeżycie w świecie opanowanym przez żywe trupy. Początkowo możemy tylko zręcznie lawirować między przeciwnikami i przeszkodami terenowymi, jednak z czasem udaje nam się zdobyć broń, która znacznie zwiększa nasze szanse na przebiegnięcie kolejnych metrów. Miły dodatek stanowią tu również misje, które mimo iż nie należą do zbyt skomplikowanych (zabij 5 zombie wybranym typem broni, przebiegnij łącznie 10 kilometrów itp. itd.) to jednak dają poczucie jakiegoś celu w tej skądinąd powtarzalnej rozgrywce.

Gra Into The Dead dostępna jest do nabycia w internetowych sklepach Windows Store (6,99 zł) oraz Windows Phone Store (3,49 zł).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona