Internet za darmo: 5 GB w Orange i 15 GB w T-Mobile

Internet za darmo to coś, obok czego nie można przejść obojętnie. W dodatku mamy „kumulację”, ponieważ dodatkowe gigabajty transferu mogą odebrać bezpłatnie zarówno klienci Orange, jak i T-Mobile.

Nie każdy jest fanem piłki nożnej i nie musi go interesować, że wczoraj reprezentacja Polski w towarzyskim meczu rozgromiła Finlandię, bo inaczej tego nie da się nazwać. Jeśli ktoś się zastanawia, dlaczego od wczoraj wszędzie jest Kamil Grosicki, to właśnie dlatego (strzelił aż trzy gole).

Internet za darmo dla klientów Orange i T-Mobile. Jak odebrać?

Zarówno Orange, jak i T-Mobile za każdym razem mocno kibicują polskiej reprezentacji i wspierają kibiców (ten ostatni stworzył nawet dedykowaną im ofertę). Teraz obaj oferują internet za darmo, rozdawany właśnie z okazji meczy z Finami i sukcesu polskich piłkarzy.

Klienci Orange mogą otrzymać 5 GB za darmo w ramach promocji „GB za gole” – za każdy gol operator daje jeden gigabajt (choć często robi wyjątki od tej zasady), a skoro polscy piłkarze zdobyli w meczu z Finlandią aż 5 bramek, to do zgarnięcia jest 5 GB.

Aby odebrać bonus, wystarczy wysłać SMS o treści WYGRANA pod numer 233. W ofercie Orange Flex należy zaś wpisać to samo słowo w zakładce „Kody promocyjne”. Pakiet będzie ważny przez 3 dni od momentu jego aktywacji. Pamiętajcie jednak, że można go uruchomić tylko dzisiaj, 8 października, do godziny 22:45.

Orange internet za darmo 5 GB
Po meczu Polski z Finlandią klienci Orange mogą odebrać bezpłatny pakiet internetu (źródło: @RzecznikOrange)

Internet za darmo mogą odebrać również klienci T-Mobile w ramach akcji Happy Fridays. Tym razem operator zrobił wyjątek, bowiem zwykle umożliwia odebranie bonusu dopiero od piątku. W tym przypadku powodem również jest spotkanie reprezentacji Polski z piłkarzami z Finlandii.

Klienci T-Mobile mogą otrzymać znacznie więcej gigabajtów, bo aż 15 GB! Bonusowy transfer można uruchomić w aplikacji Mój T-Mobile lub wysyłając SMS o treści HF na numer 80800. Po przyznaniu, internet za darmo w taryfach na abonament będzie ważny do momentu wystawienia najbliższej faktury, natomiast w ofertach MIX i na kartę przez siedem kolejnych dni.

T-Mobile internet za darmo 15 GB
Klienci T-Mobile mogą odebrać aż 15 GB internetu za darmo (źródło: T-Mobile)

Bonus można odebrać aż do 14 października 2020 roku (do końca dnia).