Internet LTE na kartę od Plusa - wreszcie! - Tabletowo.pl

Internet LTE na kartę od Plusa – wreszcie!

Tabletowo.pl Internet LTE na kartę od Plusa - wreszcie! Nowości

Stało się. Po miesiącach wyczekiwania Plus wreszcie postanowił zaoferować usługę internetu LTE na kartę. Dotychczas, aby móc cieszyć się najszybszym mobilnym internetem w kraju, trzeba było podpisać umowę z operatorem. Dla wielu kilkuletnie wiązanie się z operatorem w ogóle nie wchodzi w grę, przez co najnowsza oferta Plusa – które będzie dostępna od środy, 27 marca – ma szansę powodzenia.

Oczywiście, żeby nie było tak pięknie, osoby chcące cieszyć się z internetu LTE, będą musiały dodatkowo zapłacić – 10 złotych miesięcznie (kwota nie zawiera transmisji danych). Jest to bowiem usługa aktywowana na żądanie i za dodatkową opłatą. Przy czym aktualnie, do odwołania, dostęp do technologii LTE będzie bezpłatny i włączany z automatu.

Tabletowo.pl Internet LTE na kartę od Plusa - wreszcie! Nowości

Będą dostępne dwa startery. Za pierwszy z nich przyjdzie nam zapłacić 9 złotych (300MB do wykorzystania), natomiast za drugi: 15 złotych (1GB). W ramach oferty będzie obowiązywała stawka 29 gr za minutę połączenia do wszystkich sieci, 1 gr za 300 kB, 19 gr za SMS i 40 gr za MMS. Będzie dostępna również usługa Nocny Transfer (do 50GB dodatkowego transferu między pierwszą o siódmą rano) za 10 złotych miesięcznie.

Poniżej kwoty doładowań, dane do wykorzystania i okres ważności konta:
– 10 zł: 300MB, 7 dni,
– 20 zł: 1,3GB, 14 dni,
– 30 zł: 2GB, 30 dni,
– 50 zł: 5,5GB, 60 dni,
– 75 zł: 8,5GB, 90 dni,
– 100 zł: 15GB, 120 dni,
– 150 zł: bonusowe 30 złotych na wszystkie usługi, 150 dni.

Dodam jeszcze, że w sprzedaży będzie można znaleźć dwa zestawy startowe z modemami (w skład zestawu wchodzi starter 1GB i modem):
– modem HSPA+ ZTE MF669 (do 21 Mb/s): 119 złotych,
– modem LTE ZTE MF821 (do 100 Mb/s): 349 złotych.

Tabletowo.pl Internet LTE na kartę od Plusa - wreszcie! Nowości   Tabletowo.pl Internet LTE na kartę od Plusa - wreszcie! Nowości

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona