Interfejs Metro na tablecie Samsung Galaxy Tab 10.1? To możliwe! | Tabletowo.pl

Interfejs Metro na tablecie Samsung Galaxy Tab 10.1? To możliwe!

Dołącz do dyskusji 0

Interfejsowi Metro systemu Windows 8 nie można odmówić urody. Jest bardzo nowoczesny, minimalistyczny i elegancki. Diametralnie różni się od nakładek graficznych oferowanych przez konkurencję: zamiast ikon, posiada „żywe kafelki” informujące użytkownika o nowych zdarzeniach, a tradycyjne zakładki zastąpiono w nim listami z nagłówkami wypisanymi bardzo dużą czcionką.

Jednym Metro się podoba, innym nie. Zarzuca mu się nadmierną prostotę i brak funkcjonalności. Jeżeli należycie do grupy, którym kafelki przypadły do gustu, a posiadacie tablet Samsung Galaxy Tab 10.1, mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Dzięki członkowi społeczności XDA o nicku BroBot175, możecie zainstalować specjalnie przygotowany motyw, który upodobni interfejs systemu do Metro.

Proces instalacji jest prosty i zrozumiały, ale tylko dla tych, którzy wcześniej mieli do czynienia z aplikacją ClockworkMod Recovery i procedurą instalacji zmodyfikowanego oprogramowania. Interfejs Metro dla Galaxy Tab 10.1 aktualnie jest w fazie beta, w związku z czym występowanie drobnych błędów jest spodziewane. Ostatnio wydaną wersję motywu wyposażono we wsparcie dla najnowszej wersji systemu Android 4.0 Ice Cream Sandwich, kilka ładnych tapet oraz nowe etykiety widgetów, dzięki czemu ich wyszukiwanie jest łatwiejsze.

Więcej informacji na temat motywu Metro dla tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1 znajdziecie na forum XDA, gdzie opublikowano wszelkie niezbędne pliki. Pamiętajcie, że wszelkich modyfikacji dokonujecie na własną odpowiedzialność!

via Tablet-News

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona