Trwa wyprzedaż inteligentnego portfela Woolet Classic z ładowarką Qi. Mamy dla Was dodatkowy rabat! | Tabletowo.pl

Trwa wyprzedaż inteligentnego portfela Woolet Classic z ładowarką Qi. Mamy dla Was dodatkowy rabat!

Dołącz do dyskusji 0

Czy portfel również może być inteligentny? A i owszem! Dowodem na to jest Woolet Classic, za który odpowiada krakowski startup. Teraz szczególnie warto rozważyć jego zakup, ponieważ rozpoczęto wyprzedaż tego modelu. Tym bardziej, że w zestawie znajduje się też bezprzewodowa ładowarka Qi, którą można użyć również do uzupełniania energii akumulatora w smartfonie. A żeby tego było mało, mamy dla Was dodatkowy rabat!

Podejrzewam, że spora część z Was nigdy nie słyszała o inteligentnym portfelu i zastanawia się, w jaki sposób tak zwyczajny przedmiot codziennego użytku może być inteligentny. Woolet Classic współpracuje ze smartfonami, pracującymi pod kontrolą systemów iOS (od iPhone’a 4S) oraz Android, a komunikacja odbywa się poprzez moduł Bluetooth 4.0 LE i dedykowaną aplikację. Zasięg wynosi do 60 metrów.

Woolet Classic poinformuje użytkownika za pośrednictwem smartfona, kiedy ten zapomni go zabrać z domu lub innego miejsca. Pomoże mu też się zlokalizować, pokazując swoje położenie na ekranie telefonu, a w razie potrzeby wydając również charakterystyczny dźwięk, podobny do szczeku psiaka. Co więcej, jeśli mimo wszystko komuś zdarzy się go zgubić, może poprosić społeczność o pomoc w jego odnalezieniu.

Mimo tylu bajerów, Woolet Classic wygląda jak zwykły portfel, aczkolwiek bez wątpienia bardzo elegancki. Do jego produkcji wykorzystywana jest najlepsza gatunkowo skóra naturalna, a do tego każdy jeden egzemplarz jest tworzony od początku do końca przez wyspecjalizowanych rzemieślników. Ten konkretny model ma wymiary 125x87x9,9 mm oraz pięć kieszonek na karty, do których w sumie można włożyć 10 kart. Pieniądze oczywiście też ;)

Jak wspomniałem na wstępie, aktualnie trwa wyprzedaż Woolet Classic w zestawie z bezprzewodową ładowarką Qi, którą można używać nie tylko do ładowania portfela, ale również smartfona, wspierającego tę technologię uzupełniania energii w akumulatorze. Regularna cena tego zestawu to 369 złotych, lecz w ofercie wyprzedażowej kupicie go za jedyne 219 złotych. A jeśli podczas składania zamówienia użyjecie kodu rabatowego tabletowo, dostaniecie dodatkowe 10% zniżki, więc ostatecznie wyjdzie Wam jeszcze mniej!

Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów i dotyczy wyłącznie czarnej wersji kolorystycznej Woolet Classic. Przesyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej jest darmowa.

Odpowiedzialna za portfele Woolet załoga przy okazji zapowiedziała, że trwają prace nad aktualizacją dedykowanej aplikacji, która ma wyeliminować zgłaszane przez użytkowników problemy oraz zmniejszyć jej zapotrzebowanie na energię. Ma ona zostać udostępniona w drugiej połowie marca.

Przy okazji warto też wspomnieć, że Woolet w niedalekiej przyszłości wypuści na rynek nową linię inteligentnych portfeli pod nazwą Designers Edition.

A gdybyście chcieli dowiedzieć się jeszcze więcej na temat Woolet, posłuchajcie ostatniego hehTecha!

Polecamy również:

Inteligentny portfel? Czemu nie! Właśnie debiutuje już druga generacja Woolet

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona