Instagramowy konkurs OnePlus - do wygrania OnePlus 3T i dwie pary słuchawek - Tabletowo.pl

Instagramowy konkurs OnePlus – do wygrania OnePlus 3T i dwie pary słuchawek

Macie może konto na Instagramie i chcielibyście zdobyć nowego smartfona? Właśnie natrafiła się ku temu wspaniała okazja! A wszystko dzięki OnePlus. 

Chiński producent skumplował się ostatnio z firmą Master & Dynamic, która zajmuje się produkcją słuchawek. Współpracę postanowili rozpocząć konkursem na platformie Instagram. Do wygrania są dosyć cenne nagrody. Zwycięzca otrzyma bowiem najnowszego flagowca, OnePlus 3T, a także dwa zestawy słuchawkowe: jeden bezprzewodowy (model MW60 lub MW50) oraz jedną, dowolnie wybraną, parę słuchawek dousznych.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Niewiele. Należy obserwować profil @masterdynamic oraz @oneplustech, a potem napisać w komentarzu pod zdjęciem, kogo chcielibyście zaskoczyć i podarować mu powyższy zestaw jako prezent. Może też zachować się lekko egoistycznie i napisać, że chcielibyście zaskoczyć samych siebie – ale to także trzeba uzasadnić ;)

Spośród wszystkich komentarzy OnePlus wybierze jeden i 12 grudnia ogłosi zwycięzcę, który w ciągu tygodnia będzie musiał potwierdzić, że chce odebrać nagrodę. Jeżeli tego nie zrobi, losowo zostanie wybrana następna osoba.

Co prawda użycie tutaj słowa „konkurs” jest moim zdaniem lekkim nadużyciem, gdyż jest to po prostu zwykłe losowanie i nabicie sobie obserwujących. Sam nie przepadam za tego typu formą, ale nie zmienia to faktu, że nie trzeba za dużo robić – a jeżeli nam się poszczęści, to możemy sobie sprawić całkiem fajny prezent na nadchodzące święta.

A skoro już mowa o świętach i prezentach: serdecznie zapraszam wszystkich i każdego z osobna do zapoznania się z naszym świątecznym poradnikiem zakupowym – oczywiście jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście ;)

Źródło: Instagram OnePlus, dzięki Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona