Instagram wkrótce zadebiutuje w wersji na Androida? - Tabletowo.pl

Instagram wkrótce zadebiutuje w wersji na Androida?

Tabletowo.pl Instagram wkrótce zadebiutuje w wersji na Androida? Aplikacje Nowości Social Media

Tytuł aplikacji 2011 roku na iPhone’a i znalezienie się w gronie najpopularniejszych programów, z których korzystają posiadacze mobilnego sprzętu z iOS, niewątpliwie zobowiązuje. Mowa o aplikacji Instagram, bardzo dobrze znanej wszystkim amatorom fotografii – dotychczas jednak wyłącznie tym, którzy używali urządzeń z iOS. Wiele wskazuje na to, że już niebawem sytuacja ta ulegnie zmianie. Co powiecie na Instagram na Androida?

Słuchy o tym, że zespół odpowiedzialny za Instagram przygotowuje androidową wersję swojego programu, chodzą już od dłuższego czasu. Dotychczas jednak nie było większych przejawów, że takowe prace faktycznie trwają. Do dziś. W sieci pojawiło się zdjęcie (poniżej) zrobione przez jednego z posiadaczy Samsunga Galaxy Tab 10.1, dające nadzieję, że Instagram na Androida zadebiutuje już niebawem.

Tabletowo.pl Instagram wkrótce zadebiutuje w wersji na Androida? Aplikacje Nowości Social Media

Instagram na iOS możecie pobrać z AppStore – aplikacja jest darmowa.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona