Instagram w nowej aktualizacji umożliwia segregowanie zapisanych zdjęć | Tabletowo.pl

Instagram w nowej aktualizacji umożliwia segregowanie zapisanych zdjęć

Dołącz do dyskusji 0

Instagram to platforma społecznościowa, która niczym epidemia rozprzestrzeniła się po całym świecie. Nie zrozumcie mnie źle – nie ma w tym nic złego, sam posiadam tam konto, choć nie wrzucam żadnych zdjęć. Ale transmisja live z fastfooda w centrum handlowym to już lekka przesada, a ostatnio właśnie taką sytuację miałem przyjemność oglądać. No cóż, na to nic nie poradzimy, a sam konta na Instagramie nie usunę, bo pozwala mi śledzić życie wielu znajomych, czy też postaci znanych z internetu. Deweloperzy postanowili ułatwić takie „stalkowanie”, dzięki funkcji umożliwiającej segregowanie zapisanych zdjęć.

Nie wiem, na ile na bieżąco jesteście, ale już jakiś czas temu Instagram umożliwił każdemu użytkownikowi zapisanie sobie zdjęć, którym chce się jeszcze przyjrzeć potem. Wystarczy tylko kliknąć odpowiednią ikonkę i gotowe – w zakładce na naszym profilu możemy na spokojnie wrócić do danych postów. Ba, można tak robić nawet z transmisjami live. Osobiście w „Zapisane” nie posiadam nic, ale znam takich, którzy zachowują tam swoje ulubione zdjęcia „celebrytów”, hiperaktywnych koleżanek, a zaraz obok nich różnego rodzaju fit-przepisy. Właśnie dla takich ludzi są „Kolekcje”, dzięki którym zarządzanie tą sekcją będzie jeszcze prostsze.

Dokładnego działania nie trzeba tłumaczyć chyba nikomu. W zapisanych zdjęciach każdy może utworzyć własne kolekcje, nazwać je i posegregować. Nic prostszego!

Całkiem prawdopodobne, że funkcja jeszcze nie jest dostępna na Waszym smartfonie. Nie bójcie się – w Google Play już od wczoraj, 17 kwietnia, dostępna jest aktualizacja o oznaczeniu 10.16, w której zostało to zaimplementowane. Nie bez powodu jednak w sekcji Dodatkowe informacja pojawiło się, że aktualna wersja zależy od urządzenia.

Aplikacja jest niezwykle popularna, rynek Androida zróżnicowany, a możliwości nawet największych serwerów – ograniczone. Archaiczne smartfony mogą nie mieć dostępu do „Kolekcji”, ale posiadacze nowszych telefonów muszą się po prostu uzbroić w cierpliwość. Nie bójcie się, wystarczy dla każdego.

Liczbę pobrań aplikacji w Google Play szacuje się na 1-5 miliardów!

źródła: AndroidPolice, Instagram BlogGoogle Play
zdjęcie główne: Pexels

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona