Instagram na Androida zaktualizowany do wersji 5.1 | Tabletowo.pl

Instagram na Androida zaktualizowany do wersji 5.1

Dołącz do dyskusji 0
intagram 5.1

Facebook przejął Instagrama i wszyscy bali się, że wszystko się zmieni, że Instagram będzie lekko mówiąc inny – uzależniony od „twarzoksiążki”. Okazało się, że popularny program do robienia kwadratowych zdjęć zachował ogólną niezależność i działa jako osobny produkt. Niestety przez dłuższy czas brakowało jakiejś konkretniejszej aktualizacji. Takiej, która odświeży wygląd aplikacji. 

No i w końcu jest. Moda na flat design trwa w najlepsze i nie ominęła też Instagrama. Programiści zapewniają, że program ma działać szybciej, a miejscem, gdzie ma to być najbardziej widoczne jest profil użytkownika – dwukrotnie szybsze wczytywanie po aktualizacji.

Instagram ma teraz być jak responsywna strona internetowa i dopasowywać się do różnych ekranów. W przypadku iPhone’a sprawa jest banalna, bo proporcje ekranu są w każdym przypadku takie same. Gorzej wygląda już kwestia Androida… Od wyświetlaczy 240 x 320 pikseli po Full HD – pomiędzy tymi wymiarami jest mnóstwo innych rozdzielczości. Od wersji 5.1 Instagram ma być bardziej czytelny na małych ekranach, a na dużych wszelkie przyciski lepiej rozmieszczone.

Instagram możecie pobrać w sklepie Google Play. Aktualizacja jest dostępna dla wszystkich. Jeśli jeszcze u Was nie jest dostępna – bądźcie cierpliwi ;-)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona