Injustice: Gods Among Us na iPada już dostępne | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Injustice: Gods Among Us na iPada już dostępne

Dołącz do dyskusji 0

Injustice: Gods Among Us na iPada to tabletowe wcielenie nadchodzącej wielkimi krokami konsolowej bijatyki o tym samym tytule. Obie produkcje przedstawiają nową, dużo mroczniejszą wersję uniwersum DC. Będziemy mieli więc okazję poprowadzić do boju takich herosów jak Batman, Superman czy Green Arrow. W odróżnieniu od swojej „pełnowymiarowej” konsolowej wersji, która będzie grą akcji w najczystszej postaci, Injustice na tablety łączy w sobie elementy gry zręcznościowej i kolekcjonerskiej gry karcianej.

Pojedynki w Injustice: Gods Among Us odbywają się w trybie 3 vs. 3 z możliwością zmiany zawodnika w dowolnym momencie. Poszczególne ataki wyprowadzamy za pomocą odpowiednich „gestów”. Przykładowo: zwykłe „tapnięcie” palcem zaowocuje szybkim lecz słabym ciosem, natomiast przesuwając palec w lewo wykonamy silny, acz powolny atak. Cała sztuka polega tutaj na odpowiednim zarządzaniu trzema dostępnymi postaciami i maksymalnym wykorzystaniu zdolności poszczególnych dostępnych bohaterów. Elementy gry karcianej sprowadzają się zaś do zarządzania naszą drużyną po za walką. Każda postać jest reprezentowana przez osobną kartę, podobnie zresztą jak wszelkiej maści ulepszenia. O ile sama gra jest darmowa, o tyle zgromadzenie potężniejszej „talii” bohaterów wiąże się już z zakupami wewnątrz aplikacji. Co ciekawe tabletowa wersja Injustice łączyć się będzie z jej konsolowym odpowiednikiem, co pozwoli na wykorzystywanie raz zdobytych „fantów” w obu wersjach gry.

Injustice: Gods Among Us jest dostępna za darmo w App Store.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona