Informacja o dodatkowej nagrodzie w konkursie Kiano

Co prawda informowałam już o tym fakcie w jednym z komentarzy, ale teraz mogę to zrobić już oficjalnie. Wraz z firmą Kiano przemyśleliśmy całą sytuację dotyczącą głosowania (mleko się rozlało… a my uczymy się na błędach) i postanowiliśmy podjąć pewne kroki, by finaliści konkursu nie poczuli się skrzywdzeni, jeśli ktokolwiek zdecyduje się grać nie fair. Poniżej znajdziecie krótką informację wystosowaną przez współorganizatora konkursu, firmę Kiano:

Wiemy, że pojawiły się wątpliwości dotyczące metody oddawania głosów na wybrane prace konkursowe. Wierzymy w uczciwość zarówno finalistów, jak i pozostałych forumowiczów. Jednakże, aby nikt nie poczuł się pokrzywdzony, firma Kiano zdecydowała, że oprócz zwycięzcy wyłonionego drogą głosowania, komisja konkursowa Kiano wybierze jeszcze jednego zwycięzcę, który również otrzyma tablet Kiano Core 10.1.

Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie będzie dla wszystkich satysfakcjonujące ;)

Na prace konkursowe możecie głosować pod tym adresem do 29 kwietnia. Z kolei dzień później, tj. 30 kwietnia, opublikujemy nazwiska dwóch osób, do których powędrują tablety Kiano.