InFocus M812 - 5,5-calowy smartfon w metalowej obudowie unibody - Tabletowo.pl

InFocus M812 – 5,5-calowy smartfon w metalowej obudowie unibody

Dołącz do dyskusji 0

Choć wielu z Was może nie kojarzyć marki InFocus, to warto przypomnieć, że posiada w swoim portfolio kilka mniej lub bardziej ciekawych urządzeń (ale to w sumie jak każdy producent): budżetowego M370, mid-endowe M550 i M808 oraz M810 i M810T wyróżniające się zbliżoną do flagowców konkurencji specyfikacją. Do ostatniej grupy dołącza właśnie M812, który – podobnie jak bracia – oferuje bardzo dobre podzespoły za rozsądną cenę.

Smartfon wyposażono w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1920×1080). Za jego działanie odpowiada procesor Qualcomm Snapdragon 801 o częstotliwości taktowania 2,5 GHz (taki sam, jak np. w ZUK Z1) i układ graficzny Adreno 330, wsparte przez 3 GB RAM. Wbudowana pamięć ma 16 GB, ale można ją rozszerzyć przy pomocy karty microSD.

Na tyle M812 znalazł się aparat o matrycy 13 Mpix z podwójną, dwutonową diodą doświetlającą i przesłoną f/1.8, zaś na froncie kamerka 8 Mpix z 80-stopniowym obiektywem. Do pozostałych udogodnień można jeszcze zaliczyć dual SIM i moduł LTE. Przy okazji warto wspomnieć, że nie ma tu czytnika linii papilarnych, na co mogłoby wskazywać czarne kółko na dole tyłu obudowy.

Producent zapewnia również, że jakość wydobywającego się z głośników dźwięków (zarówno muzyki, jak i połączeń, nawet w zatłoczonych i pełnych hałasu miejscach) jest bardzo wysoka dzięki technologii NXP Smart AMP.

Tabletowo.pl InFocus M812 - 5,5-calowy smartfon w metalowej obudowie unibody Android Smartfony

Obudowa, w którą zamknięto InFocus M812, ma zaledwie 7,38 mm grubości i oczywiście jest nierozbieralna. Urządzenie pracuje w oparciu o system operacyjny Android w wersji 5.0 z autorską nakładką InFocus UI.

Urządzenie wyceniono na 19999 rupii indyjskich, co w przeliczeniu daje ok. 1150 zł, a jego sprzedaż rozpocznie się jutro.

Źródło: Snapdeal

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona