Infibeam Phi – 7-calowy tablet z Androidem lub Windowsem do wyboru

Infibeam Phi

Reklama

Infibeam, jeden z najbardziej znanych indyjskich sklepów internetowych, postanowił brandować własnym logo tablet internetowy. Phi, bo tak właśnie się nazywa, to urządzenie dostępne w dwóch konfiguracjach: z Google Androidem lub mobilną platformę Microsoftu – Windowsem CE.

Tablety są wyposażone w dotykowe ekrany o przekątnej 7-cali wyświetlające obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli, 8GB pamięci wewnętrznej oraz slot kart pamięci microSD (do 8GB). Nie zabraknie w nim również baterii pracującej maksimum pięć godzin, akcelerometru, 256MB pamięci RAM, wyjścia HDMI, GPS oraz WiFi.

Jak już wspomniałam, tablet dostępny będzie w dwóch wersjach – z Androidem 2.2 i Windowsem CE. Ciekawostką jest fakt, iż pierwszy wariant wyposażony jest w procesor o taktowaniu 600MHz i wa?y 332 gramów, natomiast drugi – w procesor o zegarze 800MHz i wa?y o 60 gramów więcej.

Tablet Infibeam Phi został wyceniony na 14999 Rs (rupii indyjskich), czyli ok. 1050 złotych. Sprzęt jest już dostępny w przedsprzedaży za pośrednictwem strony internetowej producenta.