Indie Gala Mobile 3 – paczka gier na Androida za… ile chcesz

Reklama

Jeżeli śledzicie uważnie Tabletowo.pl to z pewnością nie jest Wam obca akcja Humble Bundle. Dla przypomnienia możecie odnaleźć artykuły na ten temat pod tym linkiem. Istnieje również inna strona tworząca wyprzedaże gier – mowa tutaj o Indie Gala. Od ostatniej ich akcji dotyczącej urządzeń mobilnych upłynął już prawie rok. Aktualnie od północy przez dokładnie 7 dni ma miejsce 3 edycja wyprzedaży – The Indie Gala Mobile 3.

Jak zwykle najpierw kilka słów o sposobie działania akcji. Do nabycia jest 9 gier działających pod systemem Android oraz jedna pod Windowsem (Steam). Przy wpłacie dowolnej kwoty otrzymamy 4 pozycje, natomiast by kupić pozostałe, musimy zapłacić więcej, niż wynosi aktualnie średnia poprzednich wpłat.

W kolejnym kroku mamy możliwość rozdysponowania tych pieniędzy na konkretne cele. I tak, możemy podzielić naszą kwotę na twórców gry, właścicieli strony oraz cele charytatywne. Po wszystkim pozostaje nam zapłacić – możemy tego dokonać poprzez konto na PayPalu bądź Google Wallet. Link do listy naszych gier przyjdzie na podany adres mailowy. Pozycje będzie można pobrać bezpośrednio przez odnośniki jak i kody QR, znajdujące się przy każdym tytule.

Przejdźmy zatem do listy gier, gdyż to jest najbardziej interesujące w tej akcji. Przy dowolnej kwocie wpłaty dostaniemy następujące tytuły:

Natomiast przy przekroczeniu średniej poprzednich wpłat, otrzymujemy dodatkowe pozycje:

/ceny podane w nawiasach obowiązują w sklepie Google Play/

Czy to wszystko się opłaca? Sprawdźmy – na obecną chwilę średnia wynosi 3.78 dolara. Załóżmy zatem, że wpłacimy 3.80 dolara, czyli w przybliżeniu 12,72 złotych. Jeżeli podliczymy ceny gier w Google Play, otrzymamy kwotę niecałych 60 złotych. Do tego dochodzi pozycja Naval War: Arctic Circle (Steam), która sama w sklepie jest wyceniona na 19.99 euro.

Na obceną chwilę sprzedano ponad 5700 zestawów przy średniej wpłat 3.78 dolara. Dorzucicie coś od siebie do tych statystyk? ;) Macie czas do końca kolejnego poniedziałku (20.05).

[źródło]