Inbox by Google podpowie, z jakich subskrypcji newsletterów zrezygnować | Tabletowo.pl

Inbox by Google podpowie, z jakich subskrypcji newsletterów zrezygnować

Dołącz do dyskusji 0

Z Inbox by Google zacząłem korzystać jeszcze w czasach, kiedy to do uruchomienia tej usługi wymagane było zaproszenie. I tak już od kilku lat aplikacja ta jest zainstalowana na każdym moim smartfonie. Cieszy mnie to tym bardziej, że właśnie Google wyposażyło ten program w nową, ciekawą funkcję – usługa teraz podpowie, z jakich sybskrypcji newsletterów zrezygnować.

Na moje konto mejlowe przychodzi mnóstwo SPAM-u, a większość to newslettery, z których nawet nie chce mi się wypisać. W sumie dobrze, że tego nie zrobiłem. Dlaczego? Od teraz Inbox by Google podpowie użytkownikowi, z których sybskrypcji takich wiadomości powinien zrezygnować.

Co prawda, w większości przypadków wystarczy wejść w danego mejla i kliknąć w trudny do znalezienia odnośnik, który to anuluje naszą subskrypcję. Większości ludzi jednak nawet tego się nie chce robić. Jeśli nasza skrzynka pocztowa zauważy, że od 30 dni nie wchodzimy w dane mejle, to poda nam sugestię wypisania się z przyjmowania tych wiadomości, a wygląda to tak:

Anulowanie subskrypcji w Inbox by Google (fot. Spidersweb.pl)

Wystarczy kliknąć w przycisk Anuluj subskrypcję, a Inbox by Google za nas to wykona. Trzeba przyznać – zostało to uproszczone do granic możliwości. Niestety, Google jak na ten moment testuje tę funkcję i jest ona wysyłana do użytkowników falami, a więc nie każdy aktualnie może z niej korzystać. U mnie ona nie jest jeszcze aktywna, a szkoda, bowiem jest wiele subskrypcji, z których muszę zrezygnować. Ale cierpliwie czekam.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Aplikacje na Androida, z których korzystam na co dzień

Źródło: Spidersweb

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona