Impression 10: miał być kolejny zabójca iPada, a jest… | Tabletowo.pl

Impression 10: miał być kolejny zabójca iPada, a jest…

Dołącz do dyskusji 0

Każdy tablet pojawiający się na rynku ma jedno bardzo proste zadanie – zdetronizować Apple iPada i zdobyć większą, niż on popularność. Niestety, większość z tych urządzeń nie potrafi zadziwić rynku specyfikacją lub wyglądem, a tym samym znaleźć miejsca w sercach klientów.

Impression 10, tablet oferujący podobną specyfikację do pierwszej generacji iPada, działa na systemie Android 2.2 Froyo (bez dostępu do marketu) i nie cechuje się zbyt atrakcyjnym wyglądem. Pod jego maską znajdziemy procesor Samsung o taktowaniu zegara 1GHz, 4GB wbudowanej pamięci, czytnik kart pamięci microSD (do 32GB), kamerkę do wideorozmów 2Mpx i wyjście HDMI, a 9.7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli wykonano w technologii IPS zapewniającej bardzo dobre odwzorowanie kolorów i kąty widzenia.

Cóż, Impression 10 na pewno nie jest w stanie zagrozić pozycji iPada, lecz może zainteresować swoją ceną. Za tablet z niezłym procesorem, dobrym ekranem i Androidem 2.2 przyjdzie nam zapłacić 350$.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona