iFlashdrive – specjalny pendrive dla iPada | Tabletowo.pl

iFlashdrive – specjalny pendrive dla iPada

Dołącz do dyskusji 0

Użytkownicy tabletów z logiem nadgryzionego jabłka wiedzą zapewne jak uciążliwa potrafi być w nich pozornie prosta czynność przenoszenia plików na inne urządzenia. Rozwiązaniem tego problemu może okazać się iFlashdrive firmy PhotoFast, będący pierwszym oficjalnym pendrivem współpracującym z tabletami firmy Apple.

Urządzenie to dostępne jest w dwóch wersjach różniących się końcówkami (30 pin i Lightning) oraz czterech wariantach pojemności (8, 16, 32 i 64 GB). Za transport plików z tabletu odpowiada specjalna, darmowa aplikacja, natomiast po podłączeniu do komputera (bądź innego urządzenia z portem USB) iFlashdrive zachowuje się jak tradycyjna pamięć przenośna.

Niestety, za luksus, jakim jest posiadanie tego specjalnego pendrive’a, trzeba zapłacić naprawdę astronomiczną kwotę. Ceny iFlashdrive zaczynają się bowiem od 99,99 dolarów za 8 GB, wznoszą się dumnie dochodząc do 149,99 dolarów i 199,99 dolarów za wersje 16 i 32 GB, a kończą na 329,99 dolarów za 64 GB.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona