iFive Air to bardzo dobrze wyglądający tablet z metalową ramką

iFive Air to bardzo dobrze wyglądający tablet z metalową ramką

Pisałem Wam ostatnio o bardzo ciekawie zapowiadającym się 8-calowym tablecie iFive MX2. Jednak to nie jedyne ciekawe urządzenie tej firmy. Kolejnym jest świetnie prezentujący się iFive Air.

iFive Air to 9,7-calowy tablet, którego grubość to 7,5 mm. Jego sercem jest 4-rdzeniowy procesor Rockship RK3288, bateria o pojemności 8200 mAh oraz Android 4.4 KitKat. Nie jest znana jego pełna specyfikacja, ale może on mieć maksymalna rozdzielczość 2048 x 1536 pikseli, układ graficzny Mali T760 lub T764 oraz 1 albo 2 GB pamięci RAM. Znajdziemy w nim także aparat, który prawdopodobnie będzie mieć 8 megapikseli.

Oprócz tego może przypaść Wam do gustu jego wykonanie, ponieważ wszystko wskazuje na to, iż posiada metalową ramkę. Jego wygląd również jest lepszy niż w większości tanich chińskich sprzętów. Niestety nie jest znana jeszcze jego cena oraz kiedy nastąpi ewentualna premiera, ale zapewne odbędzie się  jeszcze w tym roku.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona