IFA2014: HP Pavilion x2 to interesująca hybryda z 10-calowym wyświetlaczem

IFA 2014: HP Pavilion x2 to interesująca hybryda z 10-calowym wyświetlaczem

Dołącz do dyskusji 0

Pisałem Wam już dzisiaj o nowych hybrydach HP, które zapowiadają się bardzo ciekawie, ale ich cena jest dość wysoka. Za nowe Envy x2 z 13 lub 15-calowym ekranem przyjdzie nam zapłacić około 1000 dolarów, co dla wielu jest zbyt dużym wydatkiem. Jeśli jednak jesteście fanami HP i szukacie czegoś dużo tańszego, to powinien zainteresować Was Pavilion x2.

HP Pavilion x2 to 10-calowy tablet, który pojawi się w sprzedaży 29 października (USA), a jego cena wyniesie 330 dolarów. Na razie nie wiemy o nim zbyt wiele, ale będzie on pracować pod kontrolą procesora z rodziny Intel Atom Bay Trail. Dzięki temu ma zaoferować, więcej niż przyzwoity czas pracy na jednym ładowaniu wynoszący aż 11,5 godziny!

Jak widać na zdjęciu tytułowym można będzie do niego dołączyć również klawiaturę, a specjalna rozkładana nóżka sprawi, że będziemy mogli z niego korzystać jak z notebooka. Znajdziemy w nim także dwa głośniki stereo na przednim panelu. Nie wiadomo kiedy pojawi się na naszym rynku.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona