IFA 2016 – najlepsza relacja live, aktualizowana na bieżąco | Tabletowo.pl

IFA 2016 – najlepsza relacja live, aktualizowana na bieżąco

Dołącz do dyskusji 0

Targi IFA co prawda oficjalnie startują dopiero drugiego września, jednak już dziś pierwsze konferencje mają takie firmy, jak Acer (o 10), Asus (o 13), Samsung (o 18) i Lenovo (o 19). Na miejscu w Berlinie będzie w sumie trzyosobowa ekipa Tabletowo, która będzie Wam zdawać relację z tego wydarzenia na bieżąco.

Postaramy się poniżej wrzucać nie tylko rzeczy oczywiste, czyli premierowe urządzenia, ale również zdjęcia ze stoisk, konferencji, ciekawostki, które nam się rzucą w oczy, a także nasze przygotowania do nagrywania czy pisania, a może też i kawałek Berlina – bo przecież nie samymi targami człowiek żyje. Postaramy się, żeby było luźno, ale i merytorycznie i ciekawie.

Zapraszamy też do śledzenia naszych kanałów w social media, głównie na Twitterze: Kasia, Jakub, Kacper. Na Twitterze będziemy zdawać relację pod hashtagiem #technożnIFA16 (technologiczne żniwa z IFA ;)).

[livedojo id=”8″]

Łączność ze światem podczas IFA 2016 zapewnia T-Mobile!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona