IFA 2014: Alcatel prezentuje tablet OneTouch Pop 8S z 8-calowym ekranem

IFA 2014: Alcatel prezentuje tablet OneTouch Pop 8S z 8-calowym ekranem

Rokrocznie targi technologiczne IFA, odbywające się w Berlinie, wnoszą mnóstwo ciekawych nowości do świata technologii. Nie inaczej jest w tym roku. Informowaliśmy już Was między innymi o pancernych urządzeniach od Panasonica oraz o nowych tabletach od HP (wszystkie opisywane przez nas nowości znajdziecie tutaj), a teraz czas zaprezentować Wam nowy tablet OneTouch Pop 8S od Alcatela.

Urządzenie wyposażone zostało w 8-calowy wyświetlacz IPS pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli, jeden gigabajt pamięci operacyjnej, cztery gigabajty pamięci na pliki z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD, czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 410 z rdzeniami Cortex-A53 1,2 GHz oraz aparat z matrycą 5-megapikseli. Ponadto znajdziemy tutaj kamerkę do wideorozmów (2-megapiksele).

Tabletowo.pl IFA 2014: Alcatel prezentuje tablet OneTouch Pop 8S z 8-calowym ekranem Alcatel Android Tablety

Nie wiadomo, kiedy producent zdecyduje się wprowadzić powyższe urządzenie do sprzedaży, ani jaka będzie jego cena. Miejmy nadzieję, że nie przekroczy 300 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona