Idzie nowe, lepsze Tabletowo (update: no jasne, że nie będzie różowe!) - Tabletowo.pl

Idzie nowe, lepsze Tabletowo (update: no jasne, że nie będzie różowe!)

Tabletowo.pl Idzie nowe, lepsze Tabletowo (update: no jasne, że nie będzie różowe!) Nowości

Na początku czerwca, na kilka tygodni przed moimi urodzinami, Tabletowo.pl stukną dwa latka (jak ten czas szybko leci… pamiętam jak dziś, jak pisałam pierwszego newsa). Najwyższa pora coś tu zmienić. Od dłuższego czasu moja głowa opanowana jest przez mnóstwo myśli dotyczących nowego designu, funkcjonalności i rozwoju strony. Im więcej Czytelników (dzięki, że jesteście!), tym większe wymagania stawiam przed samą sobą i pozostałymi redaktorami i więcej czasu poświęcam Tabletowo.pl (o czym świadczy choćby fakt, że już nawet moi znajomi twierdzą, że rzadko można mnie spotkać na uczelni… ;)). Im jest nas więcej, tym bardziej czuję się zobowiązana coś tu zmienić. I zmienię, już niebawem.

W ciągu najbliższych kilku tygodni planuję zmianę layoutu strony – jak się pewnie stali Czytelnicy Tabletowo.pl domyślają, strona będzie w moim ulubionym kolorze, tj. różowym! Zmianie ulegnie także menu, które stanie się bardziej czytelne. Więcej na ten temat nie zdradzę, ale mogę Wam pokazać przedsmak tego, co nas wszystkich czeka:

Tabletowo.pl Idzie nowe, lepsze Tabletowo (update: no jasne, że nie będzie różowe!) Nowości

Na pewno zostanie dodany znacznik „daj cynk” (podeślij njusa albo coś w ten deseń) – ale oczywiście będzie umieszczony w takim miejscu, by nie można go było łatwo znaleźć. Pojawi się też kilka nowości, które zamiast ułatwiać życie, będą je utrudniać – a jakże!

Ostatnio coraz częściej w komentarzach można dostrzec wojny między zwolennikami Androida i Apple. Dlatego też, już wkrótce, możliwość komentowania wpisów zostanie wyłączona. Zaoszczędzimy nerwów i mnie, i Wam, którzy to wszystko czytają (wierzcie lub nie, staram się śledzić wszystkie komentarze).

Jeśli macie jakieś uwagi czy życzenia dotyczące nowych funkcjonalności na stronie czy też samego wyglądu Tabletowo.pl – dajcie, proszę, znać. Nie obiecuję, że je wdrożę, ale na pewno wezmę pod uwagę i przemyślę.

Na koniec zostawiłam jednak najsmutniejszą wiadomość: aktualnie czytacie ostatni wpis mojego autorstwa… Żegnajcie, było mi bardzo miło dla Was pisać.

Aktualizacja:

Z racji Prima Aprilis ponaciągałam trochę faktów. Oczywiście pracujemy nad nowym designem i funkcjonalnościami, które znacznie ułatwią korzystanie z Tabletowo.pl. Strona na pewno nie będzie różowa z dwóch powodów: większość Czytelników to mężczyźni, a różowy jest moim „ulubionym” kolorem. No i oczywiście nigdzie się stąd nie ruszam, więc przez kolejne miesiące będziecie musieli znieść moją obecność i moje artykuły ;-)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona