IdentiKid – czerwony balonik, chomik i trzech geeków (kody!)

Pierwszy raz zdarza mi się pisać o grze autorstwa osoby, którą znam. Miło jest mi tym bardziej, że chodzi o produkcję grupy Epic Hamster, w skład której wchodzi mój serdeczny kolega po fachu, bloger, którego na pewno kojarzycie – Szymon Adamus z ObywatelHD, Mateusz Adamus oraz Marcin „Otis” Kępski. Mowa o grze IdentiKid.

Jeżeli jesteście fanami produkcji pamięciowych, w których gra się na czas, ten tytuł na pewno przypadnie Wam do gustu. W IdentiKid naszym zadaniem jest stworzenie jak najbardziej dokładnego portretu pamięciowego hultaja, który przebił balon naszej głównej bohaterki (ulubiony balon!). Jeśli nie będziemy mogli sobie przypomnieć jak długie włosy miał ten chuligan czy jaką miał bluzę na sobie – do naszej dyspozycji są trzy koła ratunkowe. Na uwagę zasługuje oprawa graficzna, która za sprawą ręcznych rysunków Otisa, stoi na najwyższym poziomie.

Jako że tym razem jestem strasznie nieobiektywna co do opisywanej gry, mam dla Was cztery kody, byście sprawdzili sami, co tak naprawdę IdentiKid sobą reprezentuje. Zasada jest prosta przy pierwszych trzech kodach, które widzicie poniżej – po prostu kto pierwszy, ten lepszy (mam tylko prośbę, by osoby, które je wykorzystają, ujawniły się w komentarzach). Ale jeszcze mam jeden kod dla osoby, która dziś do godziny 22 podeśle w komentarzach najśmieszniejszy pomysł na karę dla tego gagatka, co przebił balon naszej bohaterce.

7J9RJYH64EHA
MPJ9J7AEWTH7
J9FK9KK967PR

IdentiKid znajdziecie w AppStore za 0,79 euro. Natomiast więcej informacji na temat tego tytułu możecie poszukać na stronie EpicHamster.

IdentiKid

IdentiKid

IdentiKid

IdentiKid

identikid