Acer Iconia Tab 10 (A3-A50) będzie świetnym tabletem do konsumowania multimediów | Tabletowo.pl

Acer Iconia Tab 10 (A3-A50) będzie świetnym tabletem do konsumowania multimediów

Dołącz do dyskusji 0

Za kilka dni rozpoczynają się doroczne targi Computex 2017. Acer zapowiedział swoją obecność na nich i przy okazji zdradził, że zaprezentuje na nich dwa nowe tablety: Iconia One 10 (B3-A40) oraz Iconia Tab 10 (A3-A50). Zdążyliśmy już poznać szczegóły, dotyczące tego pierwszego, więc teraz przyszła pora, aby dowiedzieć się co nieco na temat tego drugiego.

Nie jest tego wiele, ale zawsze. Iconię Tab 10 (A3-A50) wyposażono w 10,1-calowy wyświetlacz IPS o szerokich kątach widzenia, a dodatkowo wykorzystujący również technologię kropki kwantowej, co przełoży się na większą głębię i lepsze odwzorowanie kolorów. Sercem tabletu jest czterordzeniowy procesor MediaTeka.

Mocną stroną Iconia Tab 10 (A3-A50) ma być również audio. Urządzenie zostanie bowiem wyposażone w aż cztery głośniki oraz wbudowany subwoofer. Użytkownicy powinni być więc więcej niż zadowoleni z jakości odtwarzanego dźwięku DTS-HD. A przy wyświetlaczu o dobrych parametrach konsumowanie treści multimedialnych na tym tablecie z pewnością będzie czystą przyjemnością.

Iconia Tab 10 (A3-A50) pracować ma pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat z autorską nakładką Acera, która przynosi ze sobą m.in. takie udogodnienia, jak funkcję EZ WakeUp, czyli możliwość wybudzenia urządzenia podwójnym tapnięciem w ekran czy EZ Mode, pozwalający z kolei ograniczyć dostęp do określonych danych innym użytkownikom. Wbudowana w tablecie bateria ma pozwolić na nawet 8 godzin pracy. Całość ma mieć „grubość” 9 mm.

Targi Computex 2017 zaczynają się oficjalnie 30 maja, czyli w najbliższy wtorek.

Źródło: Engadget, Tabletmonkeys

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona