Iconia 7 A1-724 będzie pierwszym 7-calowym dzwoniącym tabletem Acera? - Tabletowo.pl

Iconia 7 A1-724 będzie pierwszym 7-calowym dzwoniącym tabletem Acera?

Dołącz do dyskusji 0

Granica między dwoma jeszcze kiedyś osobnymi kategoriami mobilnego rynku, tj. smartfonami i tabletami, ostatnio staje się coraz bardziej płynna, żeby nie powiedzieć, że już się zatarła… Tablety zyskują funkcje telefoniczne, z kolei telefony rosną do niebotyczych rozmiarów. Nic więc dziwnego, że sporo osób decyduje się zastąpić dwa urządzenia jednym – albo tabletofonem, albo 7-calowym, dzwoniącym tabletem. Wkrótce do grona drugiej z grup powinien dołączyć Acer Iconia 7 A1-724.

Co prawda urządzenie to póki co nie doczekało się oficjalnej prezentacji, jednak dało znać o swoim istnieniu, dzięki holenderskiemu redaktorowi po fachu z tabletguide.nl. Dotarł on do pierwszych zdjęć prasowych przedstawiających rzeczony model oraz do jego nazwy. Jeśli się nie mylę, będzie to pierwszy 7-calowy tablet Acera z możliwością wykonywania połączeń telefonicznych.

Niestety jednak, to aktualnie wszystkie informacje, jakie są nam znane. Z grafiki możemy wnioskować, że sprzęt będzie działał pod kontrolą systemu operacyjnego Android (ciekawe na którą wersję zdecyduje się tu Acer), a na jego wyposażeniu znajdziemy frontowe głośniki. Spekuluje się, głównie przez nazwę produktu (jednoznacznie wskazującą na rodzinę tabletów tej firmy), że jego wyświetlacz będzie miał przekątną 7″.

Wiele zatem wskazuje na to, że Acer wprowadzając na rynek model Iconia 7 A1-724 będzie chciał powalczyć o klientów zainteresowanych rozwiązaniami konkurencji, głównie Asusem Fonepad czy Huawei MediaPad X1 (a może raczej Ascend Mate 7).

Póki co jednak nie wiadomo na kiedy Acer szykuje premierę produktu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona