Icewind Dale: Enhanced Edition - kultowe cRPG w wersji na Androida - Tabletowo.pl

Icewind Dale: Enhanced Edition – kultowe cRPG w wersji na Androida

Infinity Engine to silnik napędzający trzy kultowe gry cRPG: Baldur’s Gate, Icewind Dale i Planescape: Torment. Pierwsza z tej trójcy dawno już zagrzała miejsce w sklepach z aplikacjami na urządzenia mobilne (choć nie obyło się bez problemów). Teraz przyszedł czas na drugą spośród wymienionych gier.

W odróżnieniu od swojej poprzedniczki, która wparowała w blasku chwały do App Store i przez długi czas nie odwiedzała sklepu Google Play, Icewind Dale: Enhanced Edition zadebiutowała po cichu i to tylko w wersji na urządzenia z systemem Android. Nowe wcielenie gry wyposażone zostało w odświeżony interface użytkownika, lepiej przystosowany do obsługi za pomocą ekranów dotykowych, poprawioną oprawę graficzną, kilkadziesiąt nowych czarów i przedmiotów, dodatkowe klasy postaci oraz nowe zadania. Poprawiono też szereg mniejszych błędów i wprowadzono szereg niewielkich poprawek. Ciekawostką jest też tryb multiplayer, pozwalający łączyć się w drużyny z graczami korzystającymi z innych platform (Windows, Mac, Linux).

Gra Icewind Dale: Enhanced Edition dostępna jest do nabycia w sklepie Google Play gdzie kosztuje obecnie 27,63 zł. Jak na razie nic nie wiadomo na temat wersji na tablety z systemem iOS.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona