iA Writer na iPada w promocji za 0,79 euro - Tabletowo.pl

iA Writer na iPada w promocji za 0,79 euro

Tabletowo.pl iA Writer na iPada w promocji za 0,79 euro Aplikacje Apple Nowości

Każdy tablet, w mniejszym lub większym stopniu, stanowi dla użytkownika zastępstwo jego komputera. Wiele osób potrafi nawet przez kilka dni używać wyłącznie urządzeń mobilnych, a jedynie co jakiś czas zajrzeć do swojej głównej stacji roboczej. Poza konsumpcją treści jest dosyć liczna grupa klientów, którzy z powodzeniem piszą swoje teksty za pomocą iPada. To przede wszystkim oni powinni zwrócić uwagę na opisany niżej program – iA Writer.

Zapewne zastanawiacie się jaką aplikację wybrać, w czym pisać i dlaczego na przykład pakiet Office Microsoftu jest tak drogi. Tego nie wie nikt, ale wiele osób szuka zamienników, w których nie płaci się za markę, a które mają zbliżoną lub czasami nawet rozszerzoną funkcjonalność. Do takich osób trafia właśnie iA Writer.

Tabletowo.pl iA Writer na iPada w promocji za 0,79 euro Aplikacje Apple Nowości

Jest to bardzo znana aplikacja dostępna w AppStore, która pozwala na tworzenie tekstu. Główne jej zalety to łatwość obsługi i minimalistyczny, nierozpraszający design. Ponadto umożliwia jeszcze efektywniejszą pracę nad swoim dokumentem dzięki gestom i rozszerzeniom standardowej klawiatury. Wszystkie pliki można zapisać w programie lub zsynchronizować je ze swoim Dropboxem i po kilku sekundach kontynuować pisanie na komputerze.

iA Writer jest świetną aplikacją dla każdego, kto czasem potrzebuje napisać coś w terenie czy na wyjeździe lub po prostu nie ma ochoty siadać do komputera. W połączeniu z Apple Wireless Keyboard można nawet stwierdzić, że jest w stanie zastąpić z powodzeniem pracę na PC. Co najważniejsze, dziś rozpoczęła się promocja, dzięki której można nabyć tą aplikację w AppStore za jedyne 0,79 euro, co daje nam świetny i przydatny program w cenie jednego piwa. Obniżona cena zachęca do kupna przed zapowiedzianą dużą aktualizacją i rozszerzeniem funkcjonalności o synchronizację z iCloud.

Aplikacja iA Writer została przeceniona zarówno w wersji na iPada (0,79 euro), jak i na komputery Mac (3,99 euro).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona