I to jest dobra wiadomość: Spotify trafia na zegarki Garmina! | Tabletowo.pl

I to jest dobra wiadomość: Spotify trafia na zegarki Garmina!

Dołącz do dyskusji 0

Nie będzie przesadą, gdy stwierdzę, że użytkownicy zegarków Garmina długo czekali na ten dzień. Wreszcie bowiem Spotify trafiło na zegarki tego producenta. I, tak, to jest zdecydowanie dobra wiadomość!

Bardzo rzadko biegam. Ba, bardzo rzadko w ogóle się ruszam sprzed komputera, tłumacząc sobie, że „taka praca”. Ostatnio jednak sporo zmieniam w tym zakresie, a pomaga mi w tym, między innymi, muzyka na słuchawkach. Domyślam się, że nie jestem odosobniona w tym, że słucham ulubionych (lub w pewien sposób motywujących playlist) podczas aktywności fizycznej. Podczas biegania najbardziej cenię sobie możliwość podłączenia słuchawek bezprzewodowych do zegarka, dzięki czemu z domu mogę wyjść bez zbędnego obciążenia w postaci telefonu. O ile jednak dotychczas można było tak zrobić w przypadku smartwatchy np. Samsunga, tak z Garminem nie było takiej opcji. Do dziś!

Cała seria nowych zegarków od Garmina: Fenix 5, 5S i5X

Niestety, jest pewien haczyk: Spotify jest dostępny wyłącznie na zegarki z serii fenix 5 Plus. Ale lepsze to niż nic zwłaszcza w obliczu tego, że na ich integrację z najpopularniejszym muzycznym serwisem streamingowym musieliśmy naprawdę długo czekać.

Aby skorzystać ze Spotify na zegarkach fenix 5 Plus, należy mieć wykupioną subskrypcję Spotify Premium, która pozwala pobierać playlisty do pamięci urządzenia. Aplikację Spotfiy można już pobierać z Connect IQ. Następnie należy się zalogować na swoje konto, wybrać playlisty i zsynchronizować z zegarkiem przez WiFi.

Nie wiem jak Was, ale mnie bardzo cieszy ta wiadomość. Zwłaszcza, że jest to kolejny serwis streamingowy, na który otworzył się Garmin – wcześniej, ledwo miesiąc temu, firma nawiązała współpracę z Deezerem, z którego mogą korzystać użytkownicy trzech modeli zegarków: Garmin 645 Music, Vivoactive 3 Music oraz fenix 5 Plus.

Garmin otwiera się na apki streamingowe. Na pierwszy ogień Deezer – na trzech zegarkach

źródło: Garmin

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona