Hyundai X900 – nowy tablet na rynku

Firma Hyundai właśnie poszerzyła swoją ofertę o nowy tablet Hyundai X900. Produkt co prawda nie wyróżnia się mocno specyfikacją, lecz warto wspomnieć o tym produkcie, choćby ze względu na to, że tablety tej firmy pojawiają się również na naszym rynku.

Jak donosi serwis liliputing tablet zadebiutował na rynku w cenie około 250 dolarów – co ciekawe w Polsce sprowadzony z Chin kosztuje 799 zł. Produkt wyposażony jest w ekran IPS o przekątnej 9,7-cala i rozdzielczości 2048 x 1536. Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor Rockchip RK3188 (1.8 GHz), który wspomagany jest przez 2 GB pamięci RAM typu DDR3. Ponadto nie zabrakło takich elementów jak: moduł WiFi, kamerki (przednia i tylna 2 Mpix), slot microSD czy wyjście HDMI. Natomiast za długą pracę urządzenia odpowiada bateria o pojemności 10000 mAh (7,4V), dzięki której używane urządzenie ma działać przez 6-7 godzin. Całość pracuje oczywiście pod kontrolą Androida.

Na powyższym wideo widoczny jest tablet Hyundai X900. Co ciekawe wydajność urządzenia jest naprawdę dobra, udowadnia to benchmark antutu, w którym uzyskuje 15 tysięcy punktów.

źródło: liliputing.com