Hyundai T7 - czyli jak połączyć procesor Exynos i niską cenę - Tabletowo.pl
Ważne

Hyundai T7 – czyli jak połączyć procesor Exynos i niską cenę

Tabletowo.pl Hyundai T7 - czyli jak połączyć procesor Exynos i niską cenę Chińskie Ciekawostki Nowości

Do oferty tabletów firmy Hyundai trafił naprawdę atrakcyjny tablet, który specyfikacji technicznej na pewno wstydzić się musiał nie będzie nawet porównany z droższymi odpowiednikami. Mowa tutaj o produkcie Hyundai T7, który oferowany jest za równowartość 166 dolarów w sklepie internetowym Pandawill. Co otrzymujemy za wymienioną kwotę?

Najważniejszy w całym tablecie jest w tym przypadku procesor – jest nim żywcem wyciągnięty z Samsungów Note II i Galaxy S III Exynos 4412. Jest to czterordzeniowa jednostka taktowana  zegarem 1,4 GHz, która wspomagana jest przez czterordzeniowe Mali-400 w wypadku obliczeń graficznych. Trzeba przyznać, że w tej cenie taki CPU to istny rarytas.

Oprócz tego, w urządzeniu znajdziemy ekran o przekątnej 7 cali, który dysponuje rozdzielczością WXGA (1280×800 pikseli) i oferuje 5-punktowy multidotyk. Wysoką wydajność ma zapewnić 1 GB pamięci RAM, a miejsce na multimedia 8 GB pamięci wbudowanej (rozszerzalnej dzięki kartom pamięci). W specyfikacji mamy również aparat 2 Mpx, kamerkę VGA, HDMI, microUSB, G-Sensor, WiFi, GPS oraz Bluetooth. Hyundai T7 pracuje na Androidzie 4.0, co dla wielu osób może być już wadą, jednak poważniejszym problemem jest bateria – ta ma jedynie 3000 mAh. Jak na czterordzeniowy procesor oraz mocny procesor graficzny, wydaje się ona być zdecydowanie zbyt mało pojemna.

Co sądzicie o tym urządzeniu?

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona