W Biedronce dostaniesz kolorową lampkę z głośnikiem Bluetooth za niecałe 50 złotych. Wygląda nieźle | Tabletowo.pl

W Biedronce dostaniesz kolorową lampkę z głośnikiem Bluetooth za niecałe 50 złotych. Wygląda nieźle

Dołącz do dyskusji 0

Podczas gdy praktycznie każdy może przetrząsać oferty chińskich sklepów z elektroniką w poszukiwaniu ciekawych urządzeń, niewielu ma na to czas i chęci. Na szczęście od czasu do czasu w sklepach, które odwiedzamy niemal codziennie, możemy natrafić na gadżet, który dostarczy przyjemnych wrażeń z użytkowania. Tak jest na przykład z nowymi głośnikami Hykkera. Może nie imponują mocą, ale mają różnokolorowe diody i są względnie tanie.

W ofercie Biedronki pojawiły się dwa interesujące głośniki Bluetooth marki Hykker. Oba kosztują 49,99 złotych.

Hykker Touch

Hykker Touch

Pierwszy to Hykker Touch, o mocy 3W oraz wyróżniającym go, przyjemnym dla oka podświetleniem LED, którego barwę można zmieniać przez dotknięcie obudowy.

Zasięg sprzętu to 10 m, więc nie powinno być żadnych problemów z przesyłaniem muzyki do urządzenia. W razie czego można skorzystać też z czytnika kart microSD (do 32 GB), jeśli wolimy słuchać utworów, które zgromadziliśmy na takim nośniku. Do głośnika można podłączyć też słuchawki, podpinając się do gniazda mini jack 3,5 mm. Bateria 800 mAh ma wystarczyć na około 5 godzin pracy.

Hykker Cube

Hykker Cube

Drugim głośnikiem jest Hykker Cube. Nie różni się od swojego nieco większego brata zasięgiem Bluetooth czy mocą. Specyfikacja jest praktycznie taka sama, mamy tylko do czynienia z odmienną stylistyką. Podczas gdy model Touch rzeczywiście przypomina lampkę, to Cube jest już bardziej oryginalnym głośnikiem w kształcie kostki Rubika. Kwadraty, które „oklejają” obudowę, świecą w różnych kolorach, również w rytm odtwarzanej muzyki.

Nie spodziewałbym się po tych urządzeniach Hykkera jakiegoś nieprzeciętnie dobrego odsłuchu muzyki. Jeśli kupiłbym któryś z tych modeli, to nie dlatego, że potrzebowałbym przenośnego sprzętu audio na domówki, a raczej z powodu, który można by streścić w zdaniu: „bo kolorowe toto i ładnie świeci”. Zwłaszcza model Touch wydaje się być ciekawym sprzętem do postawienia na stoliku przy łóżku. Za 50 złotych to niegłupi gadżet.

źródło: Prodkukty z bdr (1), (2), rtvmaniak

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona