Jeśli szukasz taniego smartwatcha, 9 maja odwiedź Biedronkę | Tabletowo.pl

Jeśli szukasz taniego smartwatcha, 9 maja odwiedź Biedronkę

Dołącz do dyskusji 0

Kiedyś Biedronka przyczyniła się do popularyzacji tabletów (pamiętacie Goclever Tab A73 za 369 złotych, a później nawet za 299 złotych)? Teraz, dzięki współpracy tej sieci sklepów z marką Hykker, będzie można kupić bardzo tanio ciekawy zegarek inteligentny, Chrono S79.

Dlaczego, zanim jeszcze go poznałam, uważam ten produkt za ciekawy? Przede wszystkim przez wzgląd na stosunek ceny do funkcji, jakie oferuje. Jasne, nie jest to sprzęt, który zaspokoi potrzeby wymagających użytkowników, ale tym mniej zaawansowanym z pewnością pokaże „z czym się je” używanie smartwatcha. Pozostaje tylko pytanie czy kiepskie podzespoły nie zniechęcą ich do spróbowania przygody z innymi modelami… Ale przecież od czegoś trzeba zacząć.

Najbardziej obawiam się jakości wykonania (spodziewam się plastiku i silikonowego paska, w czym nie ma nic złego pod warunkiem, że jest dobrej jakości), bardzo grubych ramek wokół ekranu (widać to na grafice przedstawiającej zegarek z niebieskim paskiem) oraz wyświetlacza, który w tym przypadku ma przekątną 1,54″ i rozdzielczość 240 x 240 pikseli (kąty widzenia i kontrast mogą się okazać kiepskie).

Hykker Chrono S79 współpracuje z każdym smartfonem działającym pod kontrolą Androida w wersji 4.1 lub wyższej, a łączy się z nimi oczywiście za pomocą Bluetooth. Oferuje wyświetlanie godziny, kalendarza, krokomierza oraz powiadomień o połączeniach przychodzących, SMS-ach, mejlach oraz z Facebooka.

Dodatkowo ma również kamerkę o nieznanej rozdzielczości (zapewne VGA lub 2 Mpix) oraz slot na kartę SIM, obsługujący sieć 2G z możliwością prowadzenia rozmów telefonicznych i wysyłania SMS-ów. Jest też gniazdo kart microSD oraz akumulator o pojemności 300 mAh, który powinien pozwolić na kilkadziesiąt godzin pracy (w zależności od użytkowania obstawiam ok. 2-3 dni).

Hykker Chrono S79 trafi do sprzedaż w Biedronce 9 maja w cenie wynoszącej 159 złotych. Jeśli mi się dobrze wydaje, jest to odpowiednik chińskiego smartwatcha W88.

źródło: telix

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona