Hybrydowy tablet VAIO U, czyli o czym nie powiedziało nam Sony | Tabletowo.pl

Hybrydowy tablet VAIO U, czyli o czym nie powiedziało nam Sony

Dołącz do dyskusji 0

Ze zorganizowanej podczas targów MWC 2012 konferencji prasowej Sony wyszliśmy z wyrazem zawodu na twarzach. Spodziewaliśmy się, że japoński producent zaprezentuje nowy tablet, który dołączy do już wprowadzonych na rynek Tablet S i Tablet P. Niestety, tak się nie stało, a my musieliśmy się obejść smakiem plotek o tajemniczym Crystal.

Okazuje się jednak, że Sony ma dla nas niespodziankę w postaci hybrydowego tabletu VAIO U. O tym urządzeniu po raz pierwszy usłyszeliśmy podczas targów CES, lecz wtedy opisane zostało jako prototyp, którego produkcja stoi pod dużym znakiem zapytania. Jak więc wytłumaczyć pojawienie się VAIO U na plakacie reklamowym opublikowanym przez serwis Pocket Now?

Choć nie zdradza on wiele na temat specyfikacji, z umieszczonych na nim zdjęć tabletu wynika, iż urządzenie będzie oferowało trzy tryby pracy: bez klawiatury, z lekko wysuniętą klawiaturą oraz klawiaturą służącą za podstawkę. Zaprezentowany na CES prototyp VAIO U wyposażono w ekran pojemnościowy i rysik, lecz jego podzespoły i system operacyjny pozostają tajemnicą.

Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji o VAIO U. Co o nim sądzicie?

via Pocket Now

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona