Hybryda NESO PadE1210 z Intel Celeron oraz Windowsem na pokładzie | Tabletowo.pl

Hybryda NESO PadE1210 z Intel Celeron oraz Windowsem na pokładzie

Dołącz do dyskusji 0

Firma NESO nie jest obecnie zbyt znana na rynku tabletów, ale dzięki modelowi PadE1210 już niebawem może się to zmienić.

PadE1210 wyposażony zostanie w ponad 11-calowy ekran IPS pracujący z rozdzielczością Full HD, dwurdzeniowy Intel Celeron N2810 2 GHz, cztery gigabajty pamięci operacyjnej DDR3L, 64GB pamięci na pliki użytkownika, moduł WiFi, Bluetooth 4.0, GPS oraz złączę USB 3.0 obsługujące modemy 3G, dyski zewnętrzne oraz inne akcesoria. Ponadto znajdziemy tutaj dwa aparaty (5 megapikseli oraz 13 megapikseli). Całość pracować ma pod kontrolą systemu Windows 8.1. Sprzęt w zestawie będzie sprzedawany ze stacją dokującą, wyposażoną w pełną klawiaturę QWERTY.

NESO-PadE1210

Nie wiadomo, kiedy NESO zaprezentuje swoje nowe urządzenie pracujące na systemie od Microsoftu.  Nie jest również znana jego cena, ale podejrzewam, że nie przekroczy dwustu pięćdziesięciu euro. Pamiętajmy, że zastosowano tutaj leciwą, dwurdzeniową jednostkę. Ciekawe, czy hybryda będzie dostępna na naszym kontynencie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona