Humble Sega Mobile Bundle – kolejne wcielenie popularnej akcji charytatywnej

Humble Bundle to popularna (zwłaszcza wśród fanów systemu Android) akcja charytatywna w genialny sposób łącząca przyjemne z pożytecznym. To właśnie dzięki niej gracze mogą wesprzeć rozmaite organizacje dobroczynne, zyskując w zamian dostęp do kilku gier, za które normalnie musieliby zapłacić całkiem spore pieniądze.

Reklama

Najnowsza edycja akcji zorganizowana została wspólnie z firmą Sega i to właśnie gry z jej katalogu wydawniczego stanowić będą nagrody dla darczyńców. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku poprzednich edycji, tak i teraz możemy samodzielnie zadecydować o tym, jaką kwotę zapłacimy za gry oraz jak zostanie ona rozdzielona pomiędzy organizacje charytatywne (Child’s Play Charity, WaterAid i UNICEF) , twórców gier i organizatorów akcji.

Każdy, kto zdecyduje się na wpłatę pieniędzy, dostanie w prezencie trzy gry: Sonic 4 Episode I, ChuChu Rocket! i Virtua Tenis Challenge. Osoby, które przekroczą średnią wpłat (obecnie $3,83), dostaną dodatkowo Sonic & Sega All-Stars Racing, Sonic 4 Episode II oraz Crazy Taxi. Kupno wszystkich tych gier oddzielnie kosztowałoby nas około 20 dolarów, a należy pamiętać o tym, że zgodnie z tradycją serii lista ta już niedługo poszerzy się o kilka dodatkowych tytułów.

Akcja Humble Sega Mobile Bundle kończy się 3 września 2014 roku, a więcej informacji na jej temat znajdziecie na jej oficjalnej stronie internetowej.