Humble Mobile Bundle powiększone o trzy gry | Tabletowo.pl

Humble Mobile Bundle powiększone o trzy gry

Dołącz do dyskusji 0

Niedawno informowaliśmy Was o kolejnej paczce Humble Bundle zawierającej gry na urządzenia z Androidem – Humble Mobile Bundle. Wczoraj wieczorem została ona poszerzona o kolejne trzy tytuły, będące dostępne dla osób, które wydały więcej niż średnia kwota.

Dla tych co nie słyszeli o akcji, krótkie wyjaśnienie. Co pewien czas na stronie HumbleBundle.com można kupić różne zestawy gier wraz ze ścieżkami dźwiękowymi. Ilość pieniędzy które na ten cel zostaną wydane zależą tylko i wyłącznie od kupującego; dodatkowo można wybrać w jakich proporcjach ta kwota zostanie podzielona między twórców gier, organizacje charytatywne oraz właścicieli strony. Istnieje tylko jedna zasada – aby dostać wszystkie pozycje, należy zapłacić więcej niż aktualna średnia wpłat.
Wszystko jasne? To przejdźmy do nowych tytułów.

Another World

Standardowo gra dostępna jest w cenie 19.99 zł, choć aktualnie w wyniku promocji 50% można ją nabyć za 9.78 zł. Jest to port platformówki z lat ’90, w którym odświeżono grafikę oraz poprawiono jakość dźwięku. Sama gra swojego czasu zyskała dużą popularność i była wysoko oceniana przez krytyków. W wersji mobilnej sterowanie domyślnie odbywa się poprzez wirtualne przyciski, jednak jest również możliwość grania dzięki klawiszom fizycznym – potwierdzone działanie na Asusie TF101G.
Wymagany Android: 2.1 lub nowszy.

Funky Smugglers

Standardowo gra dostępna jest w cenie 2.99 zł . Na czym polega rozgrywka? Należy pilnować wejścia na samolot, poprzez rewizję wchodzących tam osób. Odbywa się ona w następujący sposób – przechodząca postać zostaje prześwietlona, dzięki czemu widoczne są przenoszone przez nią rzeczy. Zadanie polega na pomijaniu zielonych przedmiotów oraz wyrzucaniu pomarańczowych. Gra typu „chwilowy zabijacz czasu”.
Wymagany Android: 2.2 lub nowszy.

Raiden Legacy

Standardowo gra dostępna jest w cenie 22.13 zł . Aplikacja sama w sobie jest już paczką, zawierającą 4 tytuły: Raiden, Raiden Fighters, Raiden Fighters 2 oraz Raiden Fighters Jet. Gra Raiden, typu arcade, jest również znana z lat ’90. Sterowanie odbywa się tylko poprzez dotyk i ma wpływ na ruch oraz aktywację bomb – samolot strzela automatycznie.
Wymagany Android: 2.3.3 lub nowszy.

Przypomnijmy: cały zestaw Humble Mobile Bundle jest dostępny jeszcze przez 6 dni (do wtorkowego wieczora), a jego aktualna kwota przebicia wynosi 5.57 dolara (około 18.20 zł) . To niewiele przy podliczeniu cen wszystkich gier w Google Play (powyżej 70 zł), dwóch tytułach z lat ’90, nie mówiąc już o tym, że dostajemy ścieżki dźwiękowe… oraz świadomość przeznaczenia pewnej sumy na cele charytatywne. Nic tylko kupować!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona