Reklama

Humble Mobile Bundle 6

Stałym czytelnikom Tabletowo.pl z pewnością nie jest obca akcja Humble Bundle. Dzięki niej otrzymujemy możliwość nabycia wielu ciekawych gier w naprawdę niskiej cenie. Dziś w edycji „Humble Mobile Bundle 6″ dostępne są 3 tytuły przy dowolnej wpłacie oraz 3 dodatkowe dla osób, które zapłacą więcej niż aktualna średnia.

Reklama

Przystanek_Woodstock_a_WiFiGry znajdujące się w ofercie są przeznaczone tylko dla urządzeń z systemem Android. Aby skorzystać z promocji, należy udać się na stronę Humble Bundle. Następnie od nas zależy, czy zapłacimy zaledwie 1 centa, by otrzymać 3 tytuły, czy też więcej niż aktualna średnia wpłat (w tym momencie wynosząca 4,47 dolara, czyli około 14 złotych), co skutkuje otrzymaniem dodatkowych trzech pozycji. Oprócz gier otrzymamy również ścieżki dźwiękowe z gier.

Oczywiście nieodłącznym elementem akcji jest możliwość rozdysponowania naszych pieniędzy na różne cele w wybranych przez nas proporcjach. I tak, możemy podzielić naszą kwotę na twórców gry, właścicieli strony oraz cele charytatywne. Po wszystkim pozostaje nam zapłacić – możemy tego dokonać zarówno podając dane naszej karty płatniczej, bądź też używając konta typu Google Wallet czy PayPal. Link do listy naszych gier przyjdzie na podany adres mailowy. Pozycje będzie można pobrać zarówno jako bezpośredni plik, jak i wykorzystując system BitTorrent.

humble_mobile_bundle_6_01

Co zatem odnajdziemy w paczce?

Eliss Infinity

  • Combo Crew Special Edition [3,50 zł w Google Play]

Combo Crew

  • Duet Premium [~9,50 zł (mikropłatności) w Google Play]

Duet

Gry dostępne tylko przy zapłaceniu kwoty przekraczającej aktualną średnią wpłat:

Mines of Mars

  • Joe Dever’s Lone Wolf: Full Game [~37,70 zł w Google Play]

Joe Dever's Lone Wolf

Threes!

Podliczając – normalnie za wszystkie sześć gier trzeba by zapłacić około 80 złotych. Humble Bundle daje nam o wiele korzystniejszą ofertę, w której możemy zaoszczędzić ponad 65 złotych. Warto również wziąć pod uwagę fakt, iż firma ma w zwyczaju dodawać w trakcie akcji jeszcze jeden (bądź dwa) tytuły do kolekcji.

Oczywiście warto wspomnieć, że nomalnie można nabyć powyższe tytuły w trochę niższej cenie, niż wspomniane 80 złotych. Tyczy się to m.in. gry Duet, która w Google Play (wersja bez „Premium”) dostępna jest za darmo, jednak posiada mniej poziomów oraz reklamy. Dodatki otrzymujemy także w Joe Dever’s Wolfdostęp do wszystkich aktów/poziomów – oraz Combo Crew, która to w „Special Edition” oferuje więcej kostiumów, ataków oraz samych postaci.

Na aktualny moment zakupiono już blisko 57 tys. zestawów przy średniej 4,47 dolara od sztuki. Chcecie dorzucić coś od siebie? Macie na to czas do wtorku, 19 sierpnia.