Humble Mobile Bundle 6 powiększone o trzy tytuły - Tabletowo.pl

Humble Mobile Bundle 6 powiększone o trzy tytuły

Dopiero co wczoraj informowałem Was o kolejnej akcji Humble Bundle, dzięki której można nabyć po atrakcyjnej cenie 6 gier. Dzisiaj ta paczka została już zwiększona o kolejne trzy tytuły. Zgodnie ze zwyczajem, będą one dostępne tylko dla osób, które zdecydowały się zapłacić więcej niż średnia kwota wpłat.

Tabletowo.pl Humble Mobile Bundle 6 powiększone o trzy tytuły Android Gry Nowości   Jak zwykle, dla osób, które jakimś sposobem jeszcze nie słyszeli o akcji, kilka słów wyjaśnienia. Otóż co jakiś czas na stronie HumbleBundle można zakupić różne zestawy gier, często wraz ze ścieżkami dźwiękowymi – tak jest w tym przypadku. Jak dużo przyjdzie nam za nie zapłacić, zależy tylko od nas. Dodatkowo możemy zadecydować nie tylko o ilości ale też i sposobie podziału tej kwoty – między twórców gier, organizacje charytatywne oraz właścicieli strony. Jest tylko jedna zasada, która jasno mówi, iż wszystkie pozycje otrzymać można tylko przy zapłaceniu więcej niż aktualna średnia wpłat.

Tabletowo.pl Humble Mobile Bundle 6 powiększone o trzy tytuły Android Gry Nowości

Najnowsza paczka Humble Mobile Bundle 6 zawiera aktualnie 9 gier, które można uruchomić tylko na urządzeniach z systemem Android. Dodatkowo otrzymamy również pliki muzyczne, jako osobne zestawy plików.

Teraz, kiedy wszystko jest już jasne, przejdźmy do nowych tytułów (pamiętając, że aby je otrzymać, należy zapłacić więcej niż aktualna średnia wpłat):

Tabletowo.pl Humble Mobile Bundle 6 powiększone o trzy tytuły Android Gry Nowości
  • Llamas with Hats: Cruise Catastrophe [3,00 zł w Google Play]
Tabletowo.pl Humble Mobile Bundle 6 powiększone o trzy tytuły Android Gry Nowości   Tabletowo.pl Humble Mobile Bundle 6 powiększone o trzy tytuły Android Gry Nowości

Dla przypomnienia, dotychczas dostępne były następujące tytuły:

Standardowo:
Eliss Infinity
Combo Crew Special Edition
Duet Premium
Po przekroczeniu średniej wpłat:
Mines of Mars
Joe Dever’s Lone Wolf: Full Game
Threes!

Aktualnie całą paczkę można wycenić, sugerując się kwotami z Google Play, na około 90 złotych. Przy aktualnej średniej wpłat 4,51 dolara (około 14,15 zł) jest to zdecydowanie atrakcyjna cena. Zainteresowani na zakup mają 6 dni – do wtorku, 19 sierpnia.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona