Humble Bundle: PC and Android 9

Stałym czytelnikom Tabletowo.pl z pewnością nie jest obca akcja Humble Bundle. Daje nam ona szansę nabycia wielu ciekawych gier w naprawdę niskiej cenie. Dziś w edycji „Humble Bundle: PC and Android 9″ dostępnych jest 6 tytułów, które będzie można uruchomić zarówno na urządzeniach z systemem Android jak i przez oprogramowaniu Steam.

Reklama

W celu skorzystania z promocji, należy udać się na stronę Humble Bundle. Tam możemy zadecydować, ile chcemy przeznaczyć na nasz zakup – przy dowolnej kwocie otrzymamy 4 tytuły. Kolejne 2 gry trafią tylko do osób, które zapłacą więcej niż aktualna średnia. Na ten moment wynosi ona 3,82 dolara (czyli poniżej 12 złotych). Dodatkowo do gier dołączane są osobno pliki muzyczne.

Jak w każdej z tych akcji, otrzymujemy możliwość rozdysponowania naszych pieniędzy na różne cele w wybranych przez nas proporcjach. Zapłaconą kwotę możemy podzielić pomiędzy twórców gry, właścicieli strony oraz cele charytatywne. Po wszystkim pozostaje tylko przesłać pieniądze – możemy tego dokonać zarówno podając dane naszej karty płatniczej, bądź też używając konta typu Google Wallet czy PayPal. Link do listy naszych gier przyjdzie na podany adres mailowy. Pozycje będzie można pobrać zarówno jako bezpośredni plik, jak i wykorzystując system BitTorrent.

Zatem, przechodząc już do zawartości paczki, czekają na nas następujące tytuły:

humble_bundle_9

Bridge

  • Broken Sword 2: The Smoking Mirror [20,08 zł w Google Play]

Broken Sword

Ravensword

Type

Gry dostępne tylko przy zapłaceniu kwoty przekraczającej aktualną średnią wpłat:

Rush

Pen

No to teraz podliczając – normalnie za wszystkie sześć gier trzeba by zapłacić około 74 złotych. Humble Bundle oferuje nam znacznie korzystniejszą cenę, w której możemy zaoszczędzić ponad 60 złotych. Warto również pamiętać, iż firma ma w zwyczaju dodawać w trakcie akcji dodatkowe tytuły do kolekcji.

Na aktualny moment zakupiono już blisko 118 tys. zestawów przy średniej 3,82 dolara od sztuki. Czy ktoś jest zainteresowany zwiększeniem tych statystyk? Jeżeli tak, to ma na to jeszcze 8 dni – do wtorku, 15 kwietnia.

[źródło]