Humble Bundle: PC and Android 9 powiększone o 3 tytuły

W poniedziałek poinformowałem Was o kolejnej akcji Humble Bundle, dzięki której można nabyć po atrakcyjnej cenie 6 gier. Zgodnie ze zwyczajem, paczka została powiększona o kolejne 3 tytuły. Będą one dostępne zarówno dla osób które już zapłaciły, jak i dla przyszłych nabywców. Warunek – zapłacenie kwoty przekraczającej aktualną średnią wpłat.

Reklama

Dla osób, które jakimś sposobem jeszcze nie słyszeli o akcji, kilka słów wyjaśnienia. Otóż co jakiś czas na stronie HumbleBundle można zakupić różne zestawy gier, często wraz ze ścieżkami dźwiękowymi. Jak dużo przyjdzie nam za nie zapłacić, zależy tylko od nas. Dodatkowo możemy zadecydować nie tylko o ilości ale też i sposobie podziału tej kwoty –  między twórców gier, organizacje charytatywne oraz właścicieli strony. Jest tylko jedna zasada, która jasno mówi, iż wszystkie pozycje otrzymać można tylko przy zapłaceniu więcej niż aktualna średnia wpłat.

humblebundle_pc_android_9

Najnowsza paczka Humble Bundle: PC and Android 9 zawiera gry, które można uruchomić zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i dzięki oprogramowaniu Steam. Dodatkowo otrzymamy również pliki muzyczne, jako osobne zestawy plików.

Teraz, kiedy wszystko jest już jasne, przejdźmy do nowych tytułów (pamiętając, że aby je otrzymać, należy zapłacić więcej niż aktualna średnia wpłat):

Shivah

Savant

Syder

Dla przypomnienia, dotychczas dostępne były następujące tytuły (linki prowadzą do sklepu Google Play):

Aktualnie całą paczkę można wycenić, sugerując się kwotami z Google Play, na około 90 złotych. Przy aktualnej średniej wpłat 3,89 dolara (około 11,75 zł) jest to zdecydowanie atrakcyjna cena. Zainteresowani na zakup mają 6 dni – do wtorku, 15 kwietnia.

[źródło]