Humble Bundle: PC and Android 10 [przegląd wideo] | Tabletowo.pl

Humble Bundle: PC and Android 10 [przegląd wideo]

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli śledzicie uważnie Tabletowo.pl to z pewnością nie jest Wam obca akcja Humble Bundle. Daje nam ona szansę nabycia wielu ciekawych gier w naprawdę niskiej cenie. Dziś w edycji „Humble Bundle: PC and Android 10″ dostępne są 3 tytuły przy dowolnej wpłacie oraz 4 dodatkowe dla osób, które zapłacą więcej niż aktualna średnia.

Znajdujące się w paczce gry możemy uruchomić zarówno na urządzeniach z systemem Android jak i przez oprogramowanie Steam. W celu skorzystania z promocji, należy udać się na stronę Humble Bundle. Następnie od nas zależy, czy zapłacimy zaledwie 1 centa, by otrzymać 3 tytuły, czy też więcej niż aktualna średnia wpłat (w tym momencie wynosząca 4,84 dolara, czyli niecałe 15 złotych), co skutkuje otrzymaniem aż czterech dodatkowych pozycji. Dodatkowo otrzymamy ścieżki dźwiękowe z gier.

Jak zwykle nieodłącznym elementem akcji jest możliwość rozdysponowania naszych pieniędzy na różne cele w wybranych przez nas proporcjach. Zapłaconą kwotę możemy podzielić pomiędzy twórców gry, właścicieli strony oraz cele charytatywne. Po wszystkim pozostaje nam tylko przesłać pieniądze – możemy tego dokonać zarówno podając dane naszej karty płatniczej, bądź też używając kont typu Google Wallet oraz PayPal. Link do strony z listą naszych gier przyjdzie na podany przez nas adres e-mailowy. Tytuły będzie można pobrać zarówno jako bezpośredni plik, jak i wykorzystując system BitTorrent.

Jako że wielokrotnie przy takich akcjach padały z Waszej strony pytania typu „Ktoś grał? Są warte zakupu?” , tym razem postanowiłem nagrać przegląd tych gier. Jest to mój pierwszy tego typu projekt, zatem wybaczcie mi wszelkie niedoskonałości – niemniej komentujcie, postaram się rozważyć każdą uwagę przy ewentualnym tworzeniu kolejnych części ;-)

humble_bundle_pc_android_10

Jeżeli ktoś jednak nie ma czasu by zapoznać się z całym materiałem wideo, poniżej znajdziecie listę zawartych w paczce gier.

  • Symphony [wersja beta, brak w Google Play] [8,99 euro na Steam]
Symphony Stickman
  • Galcon Legends + Galcon Fusion [6,29 zł w Google Play] [17,98 euro na Steam]
    (wersja na Google Play jest inna)
Galcon

Gry dostępne tylko przy zapłaceniu kwoty przekraczającej aktualną średnią wpłat:

  • Skulls of the Shogun [brak w Google Play] [13,99 euro na Steam]
Skulls Shogun Metal Slug 3 Fieldrunners 2 Breach & Clear

W przypadku tej akcji trudno jednoznacznie wycenić wartość paczki. Składają się na to dwa czynniki: raz, że wersja z Google Play ma zupełnie inną cenę od tej ze Steam; dwa, że wielu tytułów w sklepie Google brakuje. Dodatkowo w przypadku Breach & Clear czy Galcon wersje z obu platform różnią się od siebie w znaczy sposób.

Podsumowując jednak to co możemy, w Google Play musielibyśmy zapłacić około 44 złotych a na stronie Steam około 78 euro (czyli w przybliżeniu 323 złotych). Humble Bundle daje nam o wiele korzystniejszą ofertę, bo możemy nabyć wszystkie powyższe tytuły już za niecałe 15 złotych. Warto również wziąć pod uwagę fakt, iż firma ma w zwyczaju dodawać w trakcie akcji jeszcze jeden (bądź dwa) tytuły do kolekcji.

Na aktualny moment zakupiono już prawie 112 tys. zestawów przy średniej 4,84 dolary od sztuki. Chcecie powiększyć te statystyki? Macie na to czas do wtorku, 10 czerwca.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona