Humble Bundle: PC and Android 10 powiększone o 3 tytuły | Tabletowo.pl

Humble Bundle: PC and Android 10 powiększone o 3 tytuły

Dołącz do dyskusji 0

Dopiero co wczoraj informowałem Was o kolejnej akcji Humble Bundle, dzięki której można nabyć po atrakcyjnej cenie aż 7 gier. Dzisiaj już paczka ta została poszerzona o kolejne trzy tytuły. Zgodnie ze zwyczajem, będą one dostępne tylko dla osób, które zdecydowały się zapłacić więcej niż średnia kwota wpłat.

Jak zawsze na początek kilka słów o samej akcji. Co pewien czas na stronie HumbleBundle można zakupić różne zestawy gier, często – tak jak i w tym przypadku – wraz ze ścieżkami dźwiękowymi. To, ile przyjdzie nam za to zapłacić, zależy tylko od nas. Jest jednak pewien haczyk, mianowicie wszystkie pozycje otrzymać można tylko przy zapłaceniu więcej, niż aktualna średnia wpłat. Ciekawym dodatkiem jest możliwość wyboru proporcji, w jakich kwota ta zostanie podzielona między twórców gier, właścicieli strony oraz organizacje charytatywne.

humblebundle_pc_android_10

Najnowsza paczka Humble Bundle: PC and Android 10 zawiera gry, które uruchomimy zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i dzięki oprogramowaniu Steam. Dodatkowo odnajdziemy w niej również pliki muzyczne, jako osobne zestawy plików.

Do kolekcji osób, które zapłaciły więcej niż aktualna średnia wpłat, trafią następujące tytuły:

Fieldrunners Frozen Synapse Ittle Dew

Dla przypomnienia, dotychczas dostępne były następujące tytuły:

+ po przekroczeniu średniej wpłat:

Gry te zostały również, specjalnie z myślą o Was, zaprezentowane w poniższym filmiku.

Aktualnie całą paczkę można wycenić, sugerując się kwotami z Google Play, na około 80 złotych, natomiast na Steam, w przybliżeniu 469 złotych (!). Przy aktualnej średniej wpłat 4,89 dolara (niecałe 15 zł) jest to jak najbardziej atrakcyjna cena.

Zainteresowani na zakup mają jeszcze 6 dni – do wtorku, 10 czerwca.

[źródło]

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona