Humble Bundle Part 2

Humble Bundle Part 2 – kup gry i zapłać ile chcesz (update: Snuggle Truck)

Humble Bundle Part 2

Reklama

Humble Bundle to bardzo dobrze wszystkim znana akcja, w ramach której można kupić kilka gier za kwotę, którą uznamy za stosowną. Ceny poszczególnych tytułów nie są narzucone z góry, można zapłacić dosłownie ile się chce. Jest jednak jeden bonus – jeśli zapłacimy więcej niż w danej chwili wynosi średnia cena gier, dostajemy gratis piątą. W połowie lutego zakończyła się ostatnia edycja akcji. Jak się jednak okazało, na kolejną nie musieliśmy zbyt długo czekać. Powitajmy Humble Bundle ponownie!

W najnowszej paczce Humble Bundle znalazły się następujące tytuły:
Canabalt,
Zen Bound 2,
Cogs,
Avadon: The Black Fortress.

Jeśli jednak kwota, jaką postanowimy przeznaczyć na powyższe gry będzie wyższa od średniej kwoty zapłaconej przez wszystkich dotychczasowych graczy (obecnie niecałe 6 dolarów), otrzymamy gratis Swords & Soldiers. Należy zauważyć, że kwota, którą zapłacimy za paczkę gier, zostaje przekazana dla deweloperów lub na cele charytatywne – to zależy tylko i wyłącznie od nas, decyzję podejmujemy przy zakupie gier na stronie akcji.

Powyższe gry dostępne są na tablety i smartfony z Androidem, ale także na sprzęt z Windowsem, Linuksem i na komputery Mac. Więcej na temat samej akcji, trwającej przez dwa tygodnie, przeczytacie na stronie Humble Bundle. Miłej zabawy!

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że gdybyśmy chcieli kupić wszystkie gry osobno, ich łączny koszt wyniósłby ok. 57 dolarów.

Update (26.03.2012, godz. 22.00):

Jak informuje na Facebooku jeden z naszych Czytelników: „Humble Bundle rozszerzono o dodatkową grę Snuggle Truck. Zawiera wszystko co wersja desktop z dostępem do poziomów online oraz edytorem”.

źródło

http://www.tabletowo.pl/2012/02/01/humble-bundle-gry-na-androida-za-za-ile-chcesz/